کالا موجود نمی باشد

کشک شیشه ای 450 گرمی شانا

تولیدکننده: شانا
8,890 تومان

کشک یکی از فرآورده های فرعی شیر است که به روش هایی مانند جوشاندن دوغ و یا تلغیظ آن به دست می آید. این دوغ می تواند از میش، بز، گاو و یا مخلوطی از آنها باشد. کشک از دوغ تهیه می شود و غالبا مزه ترشی دارد و به عنوان چاشنی در بعضی از غذاها مورد استفاده قرار می گیرد.

کشک حاوی کلسیم، چربی، نمک، پروتئین، ویتامین و نیاسین است که انرژی مورد نیاز برای بدن در طول یک روز را نیز تامین می کند. از دیگر فواید این ماده غذایی می توان به تقویت سیستم ایمنی بدن بخصوص در افراد میانسال تولید سلول های ایمنی، پیشگیری از پوکی استخوان و محکم کردن استخوان ها و پیشگیری از انواع سرطان اشاره کرد.

پروتئین کشک ارزش زیستی فراوانی دارد و هضم آن بسیار راحت است. این ماده خوراکی از نظر مواد مغذی مانند ویتامین های گروه B، آهن و روی بسیار غنی بوده و از فواید بسیاری برخوردار است.

در بازار کشک ها به دو صورت جامد و مایع عرضه می شوند که کشک های مایه به دلیل داشتن آب و رطوبت بالا مواد مغذی فراوانی دارند و مصرف آن برای افراد فواید بسیاری را بدنبال خواهد داشت.

این کشک بسیار لذیذ و خوشمزه بوده و از کشک سنتی و طبیعی تهیه شده است. این محصول پاک سازی شده و به کشکی یکدست، با کیفیت، پاستوریزه و با طعمی بی نظیر تبدیل شده است. این کشک را هم می توان در پخت و پز و هم در تزیین انواع غذاها استفاده کرد.

شرایط نگهداری :

این کشک بدلیل داشتن رطوبت زیاد، در صورت آلوده شدن مضرات زیادی دارد و مصرف آن بسیار خطرناک می شود پس این ماده غذایی را در مکانی تاریک، خشک و خنک نگهداری کنید.

ارزش غذایی (در هر 100 گرم) :

انرژی : 95 کیلوکالری

پروتئین : 13 گرم

چربی : 2 گرم

کربوهیدرات ها : 2.9 گرم

کلسیم : 189 میلی گرم

فسفر : 190 میلی گرم

مشخصات فنی کالا
حجم / وزن 300 الی 1000 گرم / میلی لیتر
مبدا برند ایرانی