Sorry - this product is no longer available

بادام هندی خام 250 گرمی تواضع اصل

تولیدکننده: تواضع اصل
22,500 تومان
21,500 تومان

مصرف بادام زمینی برای پیشگیری از تشکیل سنگ های صفراوی بسیار مفید است، تحقیقات نشان داده اند که کسانی که در هفته حدود 30 گرم بادام هندی مصرف نموده اند در مقایسه با دیگران 25 درصد کمتر به سنگ های صفراوی مبتلا شدند.

همانطور که می‌دانید کلسیم برای استحکام استخوان ها بسیار ضروری است. جالب است بدانید که منیزیم نیز برای حفظ سلامت استخوان ها لازم است. حدود دو سوم منیزیم بدن در استخوان ها وجود دارد. منیزیم برای تراز کردن میزان کلسیم بدن نیز مفید می‌باشد.

از دیگر مواد معدنی موجود در بادام هندی می‌توان به مس اشاره کرد. مس برای برداشتن رادیکال های آزاد مضر بدن و استفاده مفید از آهن بدن بسیار لازم است. بادام هندی هم چنین منبع خوبی از ویتامین K است که این ویتامین به تنظیم انعقاد خون بسیار کمک می‌کند.

همه ی ما انواع بو داده ی آجیل ها را به دلیل طعم خوب و خوشمزه آن ها ترجیح می‌دهیم. بو دادن فرآیندی است که طی آن با استفاده از حرارت مستقیم و بدون استفاده از روغن و آب به عنوان انتقال دهندگان حرارت، مواد غذایی خشک و پخته می‌شوند. این عمل باعث تغییر طعم و مزه دانه ها و مغز دانه ها می‌شود. هم چنین برای خوشمزه تر شدن آن ها از برخی از افزودنی ها مانند آبلیمو و نمک نیز استفاده می‌شود.

شرایط نگهداری:

خشکبار و آجیل را همیشه باید در جای خشک، خنک و تاریک نگه داری کرد. خشکبار هایی که داخل پاکت نگه داری می‌شوند در معرض آلودگی های محیطی قرار نمی‌گیرند و فاسد نمی‌شوند.

ارزش غذایی (در هر 100 گرم) :

انرژی:553 کیلو کالری

چربی کل:44 گرم (چربی اشباع 8 گرم/ چربی چند اشباع نشده:8 گرم/ چربی تک اشباع نشده:24 گرم)

کربوهیدرات کل:30 گرم

فیبر غذایی:3.3 گرم

کلسترول:0 گرم

پروتئین:18 گرم