کالا موجود نمی باشد

کنسرو لوبیا چیتی 420 گرمی دلپذیر

تولیدکننده: دلپذیر
4,100 تومان

لوبیا چیتی خواص متعددی را دارا می‌باشد؛ از لحاظ داشتن پروتئین نسبت به دیگر لوبیا ها بسیار غنی بوده و منبع غذایی خوبی برای پیشگیری از ابتلا به بیماری های کلیوی و پوکی استخوان به شمار می‌آید.

این لوبیا مواد معدنی ای مانند کلسیم، آهن، مس، سدیم و پتاسیم را دارا است؛ مس و آهن برای تشکیل گلبول های قرمز خونی ضروری می‌باشند و خوردن این نوع لوبیا برای درمان کم خونی بسیار مفید می‌باشد.

لوبیا چیتی منبع غنی از گروه ویتامین های B است؛ ویتامین B6  همراه با ماده معدنی روی، به سلامت دستگاه گوارش و هضم غذا کمک می‌کند. ویتامین B5 به بالا رفتن انرژی بدن کمک شایانی می‌کند و توانایی افراد را برای انجام کارهای روزانه بالا می‌برد. ویتامین B1 به عملکرد صحیح قلب کمک می‌کندو برای  درمان سوء هاضمه نیز مفید است.

این ماده خوراکی غنی از فیبر های نا محلول است که برای پیشگیری از یبوست عالی می‌باشد. این لوبیا از آن جا که منبع غنی پتاسیم است و کمبود این ماده معدنی عامل اصلی ریزش مو است برای پیشگیری از ریزش مو بسیار مفید است.

این محصول کنسرو لوبیا چیتی با حجم 420 گرمی بوده که تمامی خواص مربوط به این لوبیا را داشته و یکی از بهترین و خوشمزه ترین غذای آماده به شمار می‌آید.

کنسرو لوبیا چیتی به دلیل داشتن آمینو اسید های فراوان یک منبع خوب برای دریافت پروتئین و یک جایگزین مناسب برای بسیاری از گوشت ها است.

شرایط نگهداری:

انواع کنسرو ها را باید در مکانی خشک و تاریک نگهداری کرد تا فاسد نشده و خواص خود را از دست ندهند.

ارزش غذایی (در هر 100 گرم) :

انرژی:347 کیلو کالری

چربی کل:1.2 گرم

کلسترول:0 گرم

سدیم:12 میلی گرم

پتاسیم:1393 میلی گرم

کلسیم:113 میلی گرم

آهن:5.1 میلی گرم

منیزیم:176 میلی گرم

کربوهیدرات کل:63 گرم

فیبر غذایی:16 گرم

پروتئین:21 گرم