کنسرو سالاد ماهی تون کلیدار 160 گرمی تحفه

تولیدکننده: تحفه
7,400 تومان
7,050 تومان

ماهی تون نام یک نوع ماهی اقیانوسی است. این نوع ماهی خیلی سریع شنا می‌کند و سرعت حرکت آن به 70 کیلومتر بر ساعت می‌رسد. بر خلاف دیگر ماهی ها که گوشتی سفید دارند این نوع ماهی گوشتی صورتی یا قرمز تیره دارد. علت قرمزی گوشت آنها, میزان زیاد میوگلوبین(پروتئین محتوی آهن قرمز در عضله), در بافت های ماهیچه است. گوشت این نوع ماهی دارای پروتئین و ویتامین های بسیاری است.

گوشت ماهی تن هم مانند گوشت بیشتر انواع ماهی ها سرشار از اسید های چرب امگا3 است که مصرف آن مشکلات پوستی و التهابات را کاهش می‌دهد و سرعت بهبود بیماران قلبی را بالا می‌برد.امگا3 نقش پیشگیری کننده از بیماری های قلبی-عروقی, دیابت نوع دوم و انواع سرطان را دارند.این ماده مغذی میزان کلسترول های بد خون(LDL) را کاهش داده و میزان کلسترول خوب خون(HDL)را افزایش می‌دهد.

کنسرو سالاد ماهی تون یکی از خوشمزه ترین غذاها در بین مردم علاقه مند به این نوع ماهی به حساب می‌آید.این محصول حاوی فیله ماهی تن, روغن, سبزیجات(ذرت, نخود سبز, هویج, قارچ, زیتون) و نمک طعام می‌باشد.این ماده حوراکی همچون معجونی از ویتامین ها, املاح و آنتی اکسیدان ها و با دارا بودن طعمی لذیذ ظرفداران زیادی دارد و مطلقا نگه دارنده شیمیایی در روند کنسرو کردن استفاده نمی‌شود.

 

شرایط نگهداری:

کنسرو تن ماهی در صورت نگهداری در شرایط نامناسب یا اتمام تاریخ مصرف آن, به سرعت فاسد می‌شود و مسمومیت های جدی ایجاد می‌کند.حتما کنسرو تن ماهی را قبل از مصرف 20 دقیقه در آب بجوشانید و سپس مصرف کنید.

ارزش غذایی(در هر 90 گرم):

انرژی:314.1 کیلوکالری

قند:0 گرم

چربی:24.3 گرم

نمک:1.35 گرم

اسیدهای چرب ترانس:0 گرم