کالا موجود نمی باشد

رب گوجه فرنگی 400 گرمی آتا

تولیدکننده: آتا
3,800 تومان

گوجه فرنگی حاوی کربوهیدرات کمی است و به کاهش سطح قند خون کمک بسیاری می کند و همچنین کروم موجود در این گیاه به کنترل قند خون کمک کرده و از بالا رفتن فشار خون نیز جلوگیری می کند.

بسیاری از تحقیقات نشان داده اند که آنتی اکسیدان های موجود در گوجه فرنگی از گردش خون و کلیه ها یعنی بخش هایی از بدن که در اثر دیابت آسیب می بینند محافظت می کند.

ویتامین C نقش زیادی در حفاظت از سلول ها دارد و اثرات رادیکال های آزاد و آلاینده ها را کاهش می دهد. این میوه حاوی میزان زیادی آب (95 درصد) و قند کمی است که به همین دلیل تشنگی را بر طرف کرده و کالری کمی را به بدن می رساند ضمن اینکه مصرف گوجه فرنگی به هضم غذا و دفع راحت آن نیز کمک شایانی می کند.

گوجه فرنگی سرشار از لیکوپن است و برای همین با پیری سلول ها مقابله می کند. این آنتی اکسیدان با رادیکال های آزاد که باعث پیری پوست می شوند مقابله کرده که به عقیده‌ی بسیاری از متخصصین، گوجه فرنگی منافذ پوست را منقبض کرده و آن را پاکسازی می کند. رب گوجه فرنگی از جمله فرآورده هایی است که تولید آن در سال های اخیر از رشد بسیار زیادی بر خوردار بوده است و تمامی خواص مربوط به گوجه فرنگی را دارا می باشد به اضافه اینکه، با پخته شدن این میوه لیکوپن موجود در آن نیز افزایش می یابد.

شرایط نگهداری :

رب گوجه فرنگی بعد از باز شدن باید در یخچال نگهداری شود. یکی از اتفاق هایی که برای این محصول می‌افتد کپک زدگی آن است. رب گوجه فرنگی را بعد از باز کردن درون ظرف شیشه ای و درب دار نگه دارید.

ارزش تغذیه ای (30 گرم) :

انرژی : 22.5 کیلوکالری

چربی : 0.099 گرم

کربوهیدرات : 3.96 گرم

قند : 1.05 گرم

پروتئین : 1.44 گرم

اسیدهای چرب ترانس : 0 گرم

مشخصات فنی کالا
نوع رب گوجه فرنگی
حجم / وزن 300 الی 1000 گرم / میلی لیتر
مبدا برند ایرانی
بسته بندی قوطی فلزی / پلاستیکی