کشک پاستوریزه 450 گرمی سمیه

تولیدکننده: سمیه
8,100 تومان

کشک یکی از لبنیات بوده که منبع کلسیم است و نیاز روزانه به کلسیم را برآورده می کند. انواع کشک های پاستوریزه یکی از سالم ترین مواد غذایی بوده و بسیار سالم تر و قابل اعتماد تر از دیگر کشک ها می باشند.

کشک حاوی کلسیم، چربی، نمک، پروتئین، ویتامین و نیاسین است که انرژی مورد نیاز برای بدن در طول یک روز را نیز تامین می کند. از دیگر فواید این ماده غذایی می توان به تقویت سیستم ایمنی بدن به خصوص در افراد میانسال، تولید سلول های ایمنی، پیشگیری از پوکی استخوان و محکم کردن استخوان ها و پیشگیری از انواع سرطان اشاره کرد.

این ماده خوراکی از نظر مواد مغذی مانند ویتامین های گروه B، آهن و روی بسیار غنی بوده و از فواید بسیاری برخوردار است. ویتامینB1 یا تیامین برای آزاد کردن انرژی از چربی ها، پروتئین ها و کربوهیدرات ها بسیار ضروری است. این ویتامین برای افراد عصبی، نگران و مضطرب بسیار مفید است و توانایی مغز را زیاد می کند.

ویتامین B1 به عملکرد صحیح قلب کمک می کندو برای  درمان سوء هاضمه نیز مفید است. ویتامین B2 نیز برای عملکرد صحیح غده تیروئید و سوخت ساز بدن اهمیت زیادی دارد.این محصول کشک پاستوریزه می باشد که در بسته بندی 450 گرمی در بازار آماده خدمت رسانی است.

شرایط نگهداری :

کشک باید حتما در یخچال و در دمای 4 درجه سانتی گراد نگهداری گردد تا از تابش مستقیم نور خورشید در امان باشد و مکان نگهداری آن نیز خنک باشد. بعد از مصرف این محصول باقی مانده آن را نیز حتما در شرایط کاملا مناسب در یخچال نگهداری کنید زیرا احتمال آلودگی در باقی مانده کشک هم چنان وجود دارد. برای اطمینان از سالم بودن آن می توان 20 دقیقه آن را جوشانید.

ارزش غذایی (در هر 100 گرم) :

انرژی : 95 کیلو کالری

پروتئین : 13 گرم

چربی : 2 گرم

کربوهیدرات ها : 2.9 گرم

کلسیم : 189 میلی گرم

فسفر : 190 میلی گرم

 

مشخصات فنی کالا
حجم / وزن 300 الی 1000 گرم / میلی لیتر
مبدا برند ایرانی