کالا موجود نمی باشد

کره پسته بدون کلسترول 150 گرمی تواضع اصل

تولیدکننده: تواضع اصل
20,000 تومان

این محصول از مغز پسته دهان بسته، که بیشترین ارزش تغذیه ای و مواد مغذی را دارد به همراه پسته سبز تشکیل می شود. دلیل انتخاب اسم کره پسته، وجود روغن و چربی پسته در این محصول می باشد. یعنی در فرآیند تولید این محصول، روغن پسته از آن جدا نمی شود و تمامی چربی آن در پسته موجود می باشد ضمن اینکه این روغن فاقد کلسترول بوده و باعث افزایش کلسترول بد خون نمی شود.

ار نظر انرژی، کره پسته یک منبع عالی به شمار می آید که استفاده آن برای کودکانی که در سن رشد می باشند بسیار مناسب و مقوی است. این محصول از لحاظ داشتن مواد معدنی، آهن و فسفر بسیار زیادی دارد زیرا فسفر برای اعصاب مقوی است و کسانی که کار فکری بیش از حد دارند بهتر است که فسفر کافی را در برنامه غذایی خود جای دهند. آهن نیز جهت افزایش حافظه و ضریب هوشی بسیار مناسب و کارآمد است.

در تهیه این محصول از هیچ گونه فرآیند حرارتی و شیمیایی به کار نرفته است و تمامی خواص پسته در آن حفظ گردیده.

از خواص پسته می توان به موارد زیر اشاره کرد :

  1.     این ماده به دلیل داشتن ویتامین E که یک آنتی اکسیدان قوی محسوب می شود به عنوان تقویت کننده سیستم ایمنی بدن و جلوگیری از تخریب شدن سلول ها به حساب می آید. مصرف پسته به ساختن گلبول های قرمز خونی کمک می کند.
  2.     مصرف این ماده غذایی به کاهش کلسترول بد خون کمک می کند که نتیجه آن باز ماندن شریان های بدن و انجام کامل عمل خون رسانی و راحتی انجام آن است.
  3.     این ماده خوراکی سرشار از فیبر خوراکی بوده که به سالم ماندن دستگاه گوارش و آب رسانی به بدن کمک شایانی می کند.

کره پسته با توجه به سلیقه افراد می تواند موارد مصرفی مختلفی داشته باشد، مثلا به عنوان صبحانه یا عصرانه با نان استفاده شود و یا آن را به عنوان کرم بین دو بیسکوییت قرار دهند. شرایط نگهداری :

این محصول باید در مکانی خشک، خنک و تاریک نگهداری گردد.

ارزش غذایی :

کره پسته منبع غنی از انرژی و مواد معدنی مانند فسفر و آهن به حساب می آید و فاقد کلسترول است.

مشخصات فنی کالا
نوع سایر کره ها
طعم طعم دار
حجم / وزن 125 تا 300 گرم / میلی لیتر
مبدا برند ایرانی