کره پاستوریزه 100 گرمی شکلی

تولیدکننده: شکلی
3,500 تومان

در کل ما دو نوع کره حیوانی و گیاهی داریم. کره حیوانی یا لبنی طبیعی تر از کره گیاهی است. کره حیوانی غنی از چربی لبنی است.

از نظر ارزش غذایی کره حیوانی بسیار پر خاصیت است. این کره حاوی مواد معدنی مانند کلسیم و فسفر است. کره های پاستوریزه در مقایسه با کره های محلی قابل اطمینان تر بوده و سالم تر نیز می باشند.

هرچه مقدار بتاکارون (پیش ساز ویتامین A) افزوده شده به کره بیشتر باشد، رنگ آن زرد تیره است. تیره یا روشن بودن کره ها ربطی به بهداشت یا فساد آنها ندارد اما کره های فاسد تغییر رنگ داده و به دلیل اکسید شدن چربی هایش طعم آن تند و تیز می شود.

ار نظر انرژی، کره یک منبع عالی به شمار می آید که استفاده آن برای کودکانی که در سن رشد می باشند بسیار مناسب و مقوی است. این محصول از لحاظ داشتن مواد معدنی، آهن و فسفر بسیار زیادی دارد.

فسفر مقوی اعصاب است و کسانی که کار فکری بیش از حد دارند بهتر است که فسفر کافی را در برنامه غذایی خود جای دهند. آهن نیز جهت افزایش حافظه و ضریب هوشی بسیار مناسب و کارآمد است.

کره محصولی است که از زدن خامه، شیر یا فرآورده هایی مانند دوغ و ماست بدست می آید و در مقایسه با روغن های گیاهی زودتر تجزیه می شود. این محصول کره پاستوریزه در بسته بندی 100 گرمی است که منبع خوب انرژی بوده و تمامی خواص مربوط به کره را دارا می باشد.

شرایط نگهداری :

کره را نباید در نزدیکی مواد بو دار قرار داد چرا که بوی مواد غذایی دیگر را گرفته و طعم خود را از دست می دهد. کره باید در جای خنک به دور از نور خورشید نگهداری شود. کره را درون فریزر در زمان طولانی تری می توان سالم نگه داشت.

ارزش غذایی ( در هر 100 گرم) :

انرژی : 740 کیلوکالری

چربی شیر : 82 گرم

ویتامین A :15 درصد

رطوبت : 16 گرم

مشخصات فنی کالا
نوع پاستوریزه
طعم ساده
حجم / وزن کمتر از 125 گرم / میلی لیتر
مبدا برند ایرانی