کرم کنجد بدون شکر 350 گرمی حلوای عقاب

تولیدکننده: حلوای عقاب
16,000 تومان

کنجد موجود در این محصول خواص بسیاری دارد از جمله : پروتئین، ویتامین‌های F، E، D، B2، A و لیسیتین می باشد. از نظر کارشناسان غذایی کنجد به علت داشتن فسفر و مس فراوان برای تقویت هوش و بینایی بسیار مفید است.

منیزیم موجود در آن نقش چشمگیری در سلامت استخوان ها و ساخت پروتئین و عملکرد بهتر سیستم ایمنی بدن دارد. کنجد یکی از روغن های اشباع نشده و مفید برای بدن است که میزان کلسترول خون را تنظیم می کند.

ترکیبات این محصول عبارت است از کنجد آسیاب شده (ارده)، پودر مالتیتول، پودر شیر خشک، مونوگلیسیرید و وانیل.

اما پودر مالتیتول چیست :

مالتیتول یک دی ساکارید هیدروژنه بوده که ترکیبی از سوربیتول و گلوکز می باشد. این ماده شکری است که از نشاسته بدست می آید و یک شیرین کننده بدون قند محسوب می شود. مالتیتول طعمی شبیه به شکر دارد و بعد از خوردن هیچ تغییری در مزه دهان ایجاد نخواهد کرد. این محصول کارکردی مانند شکر دارد با این تفاوت که کالری کم تری داشته و موجب ایجاد آسیب های دندانی نمی گردد.

در این ماده خوراکی به جای استفاده از پودر شکر از مالتیتول استفاده شده است. این ماده خوراکی توسط دستگاه گوارش به آرامی جذب شده و کرم کنجد را به یک محصول سالم و قابل استفاده برای تمامی مردم حتی بیماران دیابتیک، تبدیل کرده است. با استفاده از این محصول نسبت به دیگر کرم کنجدها کالری کمتر دریافت خواهید کرد، پس کسانی که می خواهند وزن خود را کم کنند می توانند این محصول را در رژیم غذایی خود جای دهند.

شرایط نگهداری :

مکان نگهداری این کرم کنجد، باید گرم و خشک باشد و به دور از تابش مستقیم نور خورشید قرار بگیرد. یخچال بهترین مکان برای نگهداری آن است.


ارزش غذایی (در هر 100 گرم) :

انرژی : 503.56 کیلوکالری

چربی : 40.8 گرم

کربوهیدرات : 0 گرم

پروتئین : 15.09 گرم

کلسیم : 350.3 میلی گرم

اسیدهای چرب ترانس : 0 گرم

مشخصات فنی کالا
نوع کرم
طعم کنجدی
حجم / وزن 300 الی 1000 گرم / میلی لیتر
مبدا برند ایرانی