پیتزا چهار پنیر منجمد آماده 310 گرمی پمینا کاله

تولیدکننده: پمینا کاله
15,600 تومان

در ایران معمولا در این نوع پیتزا از چهار نوع پنیر پیتزا یعنی پنیرگودا، پنیر موزارلا، بلوچیز و پنیر پارمسان استفاده می‌شود. وجود این نوع پیتزا برای کسانی که عاشق پنیر پیتزا بوده و به استفاده از آن علاقه زیادی دارند، یک خبر بسیار عالی است.

این پیتزا تمامی خاصیت های مربوط  به هر چهار پنیر را دارد(کم چرب بودن، منبع پروتئین، منبع کلسیم و ...) پس در مقایسه با دیگر پیتزا ها مغذی تر به شمار می‌آید. خمیر این پیتزا نازک بوده و دیگر نگرانی راجع به کامل پخته بودن یا نبودن آن نخواهید داشت.

این پیتزا را کاملا پخته اند و بعد از سرد شدن، آن را منجمد کرده اند. اگر به فست فود علاقه زیادی دارید اما وقتی برای درست کردن و پخت آن ندارید پیتزا منجمد یک انتخاب عالی برای شما به شمار می‌آید. بعد از خرید آن تنها کافی است دو دقیقه زمان برای آماده شدن آن صرف کنید، بعد از دو دقیقه حرارت دادن این پیتزا آماده سرو کردن است. همان طور که می‌بینید این محصول در صرفه جویی در وقتتان نیز یک گزینه مناسب به حساب می‌آید.

شرایط نگهداری:

این محصول را اگر به محض خریدن نمی‌خواهید مصرف کنید آن را در فریزر نگهداری کنید. سعی کنید بعد از باز کردن آن، تمامی پیتزا را میل کنید زیرا دو باره منجمد کردن آن خطرناک است و برای سلامتی مضر است.