کالا موجود نمی باشد

پوشینه بزرگسال سایز بزرگ (100-150 سانتی متر) 8 عددی JOLY

تولیدکننده: Joly
26,500 تومان

این نوع پوشک برای بانوان و آقایان مناسب است. این محصول قدرت جذب بالایی دارد و با استفاده از آن جای هیچ نگرانی  نخواهد بود .پودر جاذب آنتی باکتریال آن از رشد میکروب ها و ایجاد بوی نامطبوع، عفونت و آلودگی جلوگیری می‌کند. جنس آن با کیفیت بوده و ضد حساسیت است با بهره گیری از آن به التهاب های پوستی دچار نمی‌شوید و از ایجاد زخم و ناراحتی های پوستی جلوگیری می‌کند. این پوشک بو را به طور کامل جذب کرده و از انتشار آن جلوگیری می‌کند.

این پوشک در شرایط مختلف مانند بی اختیاری ادراری، اختلالات تحرکی، اسهال شدید و ... استفاده می‌شود. افرادی که بی اختیاری ادرار و یا مدفوع دارند نیاز به پوشک یا محصولات مشابه آن دارند.

بی اختیاری در افراد مختلف، متفاوت است و این مشکل تاثیرات زیادی بر روان افراد نیز می‌گذرد به طوری که اعتماد به نفس آن ها کم خواهد شد و به گوشه نشینی روی خواهند آورد. اگر به هنگام خندیدن، عطسه کردن، سرفه کردن و یا بلند کردن جسمی از زمین ناگهان کنترل ادرار خود را از دست بدهید دچار بی اختیاری ادراری در اثر فشار هستید. این نوع بی اختیاری دلایلی مانند ضعیف شدن عضلات و بافت هایی که مثانه را نگه می دارند, دارد.

 با استفاده از این پوشک ها دیگر از خود خجالت زده نخواهید شد و از خراب شدن لباس های خود نمی‌هراسید.

این پوشک ضد باکتری بوده و از تجمع باکتری ها  در ناحیه تناسلی جلوگیری می‌کند. پوشش نرم و نفوذ پذیر آن برای عبور هوا جهت تنفس پوست بسیار مناسب است.

مشخصات فنی کالا
نوع پوشینه بزرگسال
تعداد کمتر از 10 عدد
سایز بزرگ
قطر ضخیم
مبدا برند خارجی