پودر نیمه آماده حلیم 75 گرمی الیت

تولید کنندگان: الیت , آماده لذیذ
3,000 تومان
2,400 تومان

این حلیم بسیار لعابدار و خوش طعم است که بسیار پر انرژی بوده و تنها در 30 دقیقه آماده شده و قابل مصرف می باشد ضمن اینکه این محصول حاوی آرد گندم، پرک گندم، عصاره پروتئین های گیاهی و دارچین است.

گندم پرک شده دارای فیبر بسیار بالایی است که از ابتلا به یبوست در افراد به ویژه در کودکان جلوگیری می کند و حرکات روده را بهبود بخشیده و تا حد مورد نیاز افزایش می دهد. وجود سلولز و لیگنین در گندم پرک باعث شده است تا فیبر محلول در این ماده افزایش یابد.

این گندم پرک شده دارای کلسیم بالایی است که برای رشد کودکان و سلامت استخوان هایشان بسیار مهم است. این ماده غذایی همچنین حاوی پتاسیم بالایی است که برای عملکرد صحیح قلب و معده بسیار مفید بوده و فشار خون و فشار مغزی افراد را تنظیم می کند.

از آن جایی که این غله (گندم پرک شده) آب زیادی را به خود جذب می کند، مصرف آن باعث پر شدن معده شده و احساس سیری می کنیم و در نتیجه اشتهای افراد تنظیم شده و در کاهش وزن آن ها موثر است. این غله با جذب آب فراوان باعث نرمی مزاج شده و فعالیت روده را بالا می برد در نتیجه از ابتلا به یبوست جلوگیری کرده و در درمان آن نیز موثر است.

فیبر موجود درآرد گندم نیز کمک زیادی به کاهش وزن کرده و همچنین کمک زیادی به هضم و گوارش غذا هم می کند و با مصرف این محصول طعم حلیم خانگی را احساس کرده و نهایت لذت را از خوردن آن خواهید برد.

شرایط نگهداری :

این محصول را باید در مکانی خشک، خنک و به دور از تابش مستقیم نور خورشید نگهداری کرد.

ارزش غذایی (در هر 100 گرم) :

انرژی : 61.64 گرم

کربوهیدرات : 13.76 گرم

چربی : 8.78 گرم

پروتئین : 405.54 گرم

اسیدهای چرب ترانس : 0 گرم