Sorry - this product is no longer available

پودر شیرین کننده کم کالری 250 گرمی below

تولیدکننده: below
12,500 تومان

این محصول از ترکیب برخی از نشاسته ها همراه با گیاه استویا و با فیبر خوراکی غنی شده است. گیاه استویا یک شیرین کننده طبیعی بوده که در مقایسه با شکر، بسیار شیرین تر است و کالری کمتری دارد.

ترکیبات موجود در این گیاه میزان گلوکز را پایین نمی آورد اما شاخص اندیس گلاسمی بسیار پایینی درحد هیچ دارد و باعث بالا رفتن انسولین نمی شود. تحقیقات انجام شده نشان می دهد که ترکیبات موجود در عصاره این گیاه باعث افزایش قطر رگ ها شده و خون به راحتی در آنها جریان می یابد و در نتیجه سطح فشارخون تنظیم می شود.

استویا یک گیاه با قدرت شیرین کنندگی بسیار قوی می باشد که می تواند جایگزین مناسبی برای قندهای تصفیه شده باشد. استویا بر خلاف شکرهای شیمیایی تولید شده که اثر بدی برای سلامت انسان دارند، یک ماده کاملا طبیعی بوده و عاری از کالری زیاد است و به جهت تاثیر مثبتش بر افزایش طعم و بهتر کردن مزه غذا یک ماده بسیار مناسب به حساب می آید. پودر شیرین کننده کم کالری و مواد تشکیل دهنده آن فاقد ارگانیسم های اصلاح شده ژنتیکی است ضمن اینکه این محصول همچنین برای کسانی که رژیم گیاهی دارند و سبزی خوار هستند به دلیل فاقد بودن پروتئین های حیوانی، بسیار مناسب است.

مزایای این پودر شیرین کننده چیست :

  1.     تهیه کردن انواع نوشیدنی ها با این شیرین کننده کم کالری برای کسانی که رژیم های غذایی کم کالری دارند مفید است و با استفاده از این شیرین کننده دیگر نگرانی افزایش قند خون خود را نخواهید داشت.
  2.     عصاره گیاه استویا درعین داشتن ترکیبات بسیار شیرین باعث پوسیدگی دندان نمی شود و بطور قابل ملاحظه ای از پیشرفت جرم های دندان جلوگیری می کند.

شرایط نگهداری :

این محصول باید در مکانی خشک، خنک و به دور از تابش مستقیم نور آفتاب نگهداری گردد.