کالا موجود نمی باشد

پودر شیرین کننده کم کالری بدون شکر با 20% حجم اضافه 100 عددی 200 گرمی Tropicana Slim

تولیدکننده: Tropicana Slim
30,800 تومان

چای شیرین با پنیر و گردو همراه نان سنگگ داغ از آن چیزهایی است که هر چند وقت یک بار باید خورد تا حس خوب صبحانه واقعی را زنده کرد؛ اما اگر شما هم از آن دسته کسانی هستید که این حس خوب خوردن چای یا قهوه شیرین برایتان آرزو شده است، چون از شکر پرهیز می‌کنید؛ این محصول ویژه را به شما پیشنهاد می‌دهیم.
شیرین‌کننده بدون کالری با استویا 75 گرمی تروپیکانا اسلیم بدون شکر، بدون کالری، بدون مواد افزودنی و بدون آسپارتام به همراه استویا است و مناسب برای همه، حتی بیماران دیابتی است. این محصول برای شما طعم و مزۀ شیرین را که برگرفته از بن طبیعی برگ‌های استویاست فراهم می‌کند، بدون این که بعد از استفاده از آن نگران افزایش کالری بدنتان باشید. پودر شیرین‌کننده تروپیکانااسلیم به راحتی در نوشیدنی‌های متعارف حل می‌شود، نوشیدن آن برای افراد دیابتی نیز امن است. بله درست خوانده‌اید برای دیابتی‌ها هم مناسب است. چند بار تکرار کرده‌ایم به روکولند اعتماد کنید هدف ما رفاه و سلامت حال شما مشتریان عزیز است.
این کالا با 10 درصد حجم اضافه در بسته‌های 100 گرمی ارائه شده است. درون این بسته 50 ساشه وجود دارد که هر یک ساشه از آن تقریباً معادل 2 قاشق شکر است و برای یک فنجان نوشیدنی گرم و یا سرد کافی است. با توجه به حجم اضافه و قیمت پایین این محصول در روکولند خرید آن بسیار با صرفه است. اگر تا به حال از این کالا مصرف نکرده‌اید، بهتر است این محصول با حجم کم را خریداری کنید. هرچند مطمئن هستیم، از خرید خود پشیمان نمی‌شوید؛ ولی باز هم به فکر راحتی شما عزیزان هستیم. خرید آنلاین خود را با روکولند تجربه کنید تا همواره در وقت و انرژی خود صرفه‌جویی کرده و به ساعات استراحت خود در زمانی که مشغله‌های گوناگون بسیاری دارید، اضافه کنید.

مشخصات فنی کالا
نوع شیرین کننده
طعم ساده
حجم / وزن 125 تا 300 گرم / میلی لیتر
مبدا برند خارجی
بسته بندی جعبه ای