پنیر لیقوان 400 گرمی پاکبان

تولیدکننده: پاکبان
14,000 تومان

یکی از مغذی ترین و مهم ترین گروه های غذایی، لبنیات است. این گروه برای سالم ماندن بدن بسیار واجب و ضروری می باشند.

یکی از اعضای این دسته بندی پنیر است که پنیر منبع غنی‌ای از پروتئین، چربی، کلسیم، فسفر و ویتامین های مورد نیاز برای بدن می باشد. پنیرها با دو روش اصلی اسید کردن شیر یا استفاده از آنزیم های پنیر سازی تولید می شوند.

پنیر لیقوان حداقل دو ماه در آب نمک می ماند تا برسد، در این مدت احتمال رشد میکروب بروسلا که عامل تب مالت در پنیر است به صفر می رسد. بسیاری از تحقیقات نشان داده اند که انواع پنیرهایی که به مدت کوتاه تری در آب نمک بمانند حاوی این میکروب می باشند. پنیر لیقوان علاوه بر شهرت و طعم خوش آن، با بهره وری بالایی تولید می شود که به عنوان مثال هر سه کیلو شیر گوسفندی، یک کیلو پنیر خواهد داد.

همانگونه که می دانید یکی از پرطرفدار ترین مواد غذایی هنگام صبحانه، پنیر است. این ماده خوراکی یک انتخاب مناسب برای صبحانه بوده و تمامی مواد مغذی مورد نیاز برای بدن را به آن منتقل می کند.

در تهیه این نوع پنیر از هیچگونه مواد نگهدارنده استفاده نشده است و تمامی مراحل تهیه آن کاملا بهداشتی و طبیعی است ضمن اینکه پنیر مواد قندی ندارد و برای همین، افرادی که به بیماری دیابت مبتلا هستند می توانند پنیر بخورند.

شرایط نگهداری :

این پنیر مانند دیگر پنیرها باید در مکانی خشک، خنک و تاریک نگهداری شود و بهترین مکان برای نگهداری آن نیز یخچال است. این پنیر اگر در معرض رطوبت قرار بگیرد ارزش غذایی و خواص خود را از دست خواهد داد.

 

ارزش غذایی (در هر 100 گرم) :

انرژی : 283 کیلوکالری

نمک : 0.82

کربوهیدرات : 0.8 گرم

اسیدهای چرب ترانس : 0 گرم

پروتئین : 19 گرم

مشخصات فنی کالا
نوع لیقوان / گوسفندی / سنتی
میزان چربی کم چرب
طعم ساده
حجم / وزن 300 الی 1000 گرم / میلی لیتر
مبدا برند ایرانی