Sorry - this product is no longer available

پشمک یزد 500 گرمی حاج خلیفه

تولیدکننده: حاج خلیفه
6,500 تومان
6,000 تومان

پشمک یکی از تنقلات است که از شکر تهیه شده و این محصول با عبور جریان هوای گرم و مرطوب از روی شکر درست می شود. هنگامی که هوای گرم به شکر برخورد می کند آنرا به صورت نیمه جامد در آورده و پس از آن با برخورد هوای گرم با بلورهای شکر، بلورها بصورت رشته هایی بلند و باریک در می آیند.

پشمک ها به شیوه های گوناگون بسته بندی شده و مورد استفاده قرار می گیرند. اصل پشمک سفید رنگ بوده اما بعضی اوقات به آن مواد رنگی می افزایند و آنرا به رنگ های مختلف در می آورند.

قند پشمک کربوهیدرات ساده ای است که کالری خیلی کمتری نسبت به خیلی از شیرینی های دیگر دارد. این خوراکی از دیگر تنقلات کالری، چربی، سدیم، شکر و کلسترول کمتری دارد و به همین دلیل یک خوراکی سالم و یک دسر مفید به حساب می آید.

بهتر است بدانید که قند موجود در غذاها می تواند نیرو را در بدن ذخیره کرده تا بتوانید در طول روز و به هنگام نیاز از آن استفاده کنید. این را هم به یاد داشته باشید که در خوردن هیچ ماده غذایی افراط نکنید زیرا عواقب بدی را برای شما بدنبال خواهند داشت. مصرف بیش از حد پشمک باعث می شود تا قند خون شما از حالت طبیعی خارج شده و بالا رود که نتیجه آن ابتلا به بیماری های قلبی و عروقی نیز می باشد.

شرایط نگهداری :

این محصول باید در جایی خشک، خنک و به دور از تابش مستقیم نور خورشید قرار بگیرد.