کالا موجود نمی باشد

پد بی اختیاری (HBL)با قدرت جذب 150cc بانوان 10عددی تافته

تولیدکننده: تافته
6,000 تومان

عدم کنترل ادرار یا بی اختیاری ادرای یکی از مشکلات است که به احتمال زیاد با آن مواجه شده اید یا خواهید شد.عدم کنترل ادرار در زنان نسبت به مردان شایع تر بوده و دلایل مختلفی دارد.روحیه فردی که به این مشکل مبتلا است بسیار ضعیف و حساس می‌شود, اعتماد به نفس آن ها کم شده و به افسردگی شدید مبتلا می‌شود.ترس از این موضوع حتی باعث گوشه گیری و انزوا در افراد می‌شود.

اگر به هنگام خندیدن, عطسه کردن, سرفه کردن و یا بلند کردن جسمی از زمین ناگهان کنترل ادرار خود را از دست بدهید دچار بی اختیاری ادراری در اثر فشار هستید.این نوع بی اختیاری دلایلی مانند ضعیف شدن عضلات و بافت هایی که مثانه را نگه می دارند, دارد.ضعیف شدن این عضلات و بافت ها نیز دلایلی مانند افزایش وزن, آسیب ورزشی و زایمان طبیعی دارد.

بعضی از متخصصین بی اختیاری را به دو نوع استرسی و اضطراری تقسیم می کنند.

بی اختیاری اضطراری به دلیل فعالیت بیش از حد مثانه اتفاق می افتد که نتیجه بیماری های مانند بیماری های مغز و اعصاب است.

بی اختیاری استرسی در اثر استرس فیزیکی به وجود می آید و اصلی ترین دلیل آن ضعف عضلات کف لگن است.

افرادی که اضافه وزن دارند بر روی مثانه و عضلات اطراف آن فشار بیشتری وارد می شود و آن ها را تضعیف می کند و باعث می شود که ادرار آن ها هنگام عطسه یا سرفه و دیگر فشار ها غیر قابل کنترل شود.

با افزایش سن عضلات دستگاه ادراری استحکام خود را از دست می دهند و فرد دچار عدم کنترل ادرار خود می شود.

با استفاده از پد های بی اختیاری نگران کثیف شدن لباس های خود نباشید.پد های بی اختیاری تافته با داشتن لایه عمودی داخلی از نشت مایعات و ادرار به لباس و بیرون جلوگیری می کنند.این پد برای تمامی گروه های سنی مناسب است.

 

مشخصات فنی کالا
نوع پد بی اختیاری
تعداد 10 عدد الی 25 عدد
سایز خیلی بزرگ
قطر نازک
مبدا برند ایرانی