کالا موجود نمی باشد

نوشیدنی گازدار پرتقال قوطی 330 میلی لیتری هوفنبرگ

تولیدکننده: هوفنبرگ
2,500 تومان

در روز های فصل گرم سال انتخاب نوشیدنی ای مناسب، به شما کمک می‌کند تا کمتر دچار گرمازدگی شوید و حرارت بدن خود را تا سطح متعادلی پایین آورید.

آب پرتقال یکی از مواد خوراکی خوشمزه ای است که طرفداران زیادی را به خود جلب کرده است، این میوه علاوه بر مصارف خوراکی، مصارف دارویی نیز دارد.

پرتقال علاوه بر ویتامین C دارای انواع ویتامین های A، E و B می‌باشد که هر یک خواص جداگانه ای را به بدن می‌رسانند. این ویتامین ها آنتی اکسیدان بوده که از تشکیل سلول های سرطانی پیشگیری می‌کنند و هم چنین فعالیت مضر رادیکال های آزاد را متوقف می‌کند.

پرتقال به دلیل داشتن ویتامین C مصرفش به همراه غذا های گوشتی به جذب بهتر آهن نیز کمک می‌کند و جلوی کم خونی را می‌گیرد، لذا توصیه می‌شود تا حتما خانم های باردار این فرآورده را در برنامه غذایی خود جای دهند. ویتامین C یا همان آسکوربیک اسید یک ویتامین محلول در آب بوده باید آن را از طریق مصرف مواد غذایی به دست آورد، این ویتامین به عنوان یک آنتی اکسیدان عمل می‌کند و نقش بسیار موثری در درمان بیماری های عفونی و عملکرد بهتر سیستم ایمنی بدن دارد.

این میوه حاوی فیبر بالایی است که در نتیجه مصرف آن موجب می‌شود تا آب مورد نیاز بدن تامین گردد و احتمال ابتلا به یبوست کاهش پیدا کند.

افرادی که به نوشیدنی های گازدار علاقمند هستند از مصرف این ماده خوراکی نیز نهایت لذت را خواهند برد.

شرایط نگهداری:

این فرآورده را باید در مکانی خشک و به دور از تابش مستقیم آفتاب نگهداری کرد تا همواره سالم بماند.

ارزش غذایی (در هر 240 میلی لیتر) :

انرژی: 104 کالری (5 درصد)

کلسترول: 0 میلی گرم

سدیم: 17 میلی گرم (1 درصد)

پتاسیم: 360 میلی گرم (10 درصد)

کربوهیدرات کل: 0 گرم

پروتئین: 3 گرم

ویتامین C: 100 درصد (100 درصد)

کلسیم: 2 درصد

 

 

مشخصات فنی کالا
نوع آبمیوه گازدار / نوشیدنی گازدار
طعم پرتقال
حجم / وزن 300 الی 1000 گرم / میلی لیتر
مبدا برند ایرانی
بسته بندی قوطی فلزی / پلاستیکی