نمک کم سدیم یددار (استخراج شده از دریا با 45% سدیم کمتر) 400 گرمی OAB

تولیدکننده: OAB
24,000 تومان

یکی از مواد غذایی همیشه موجود در آشپزخانه‌ها و پای ثابت تمامی غذاها، نمک است. این مادۀ غذایی حجم زیادی از توصیه‌های پزشکی و پرهیزهای مختلف را نیز به خود اختصاص داده و احتمالاً یکی از رکوردداران در این زمینه باشد. به این ترتیب باید گفت که با احتیاط به نمک نزدیک شوید!
از آن ‌جایی که نمک، منبع غنی سدیم و مادۀ اصلی برای دریافت این ماده معدنی است، باید در مصرف به اندازۀ آن مراقبت و احتیاط بیشتری به خرج داد. سدیم که یکی از عوامل بسیار مؤثر در فشار خون بالا، بیماری‌های قلبی و عروقی، سکته مغزی و بسیاری از مشکلات این چنینی است، باعث شده تا متخصصان تغذیه مصرف روزانۀ نمک را تا 5 گرم برای بزرگ‌سالان تعیین کنند.
در عین حال باید توجه داشته باشید که ویژگی‌های سدیم تنها به مضرات آن محدود نمی‌شوند و فواید زیادی برای بدن و سلامتی به دنبال دارد. سدیم برای نگهداری از حجم پلاسمای خون، تعادل اسید و باز در بدن که همان ph بدن است، انتقال تکانه‌های عصبی و در نهایت عملکرد طبیعی سلول‌های بدن، ماده‌ای ضروری است.
نمک کم سدیم یددار (استخراج شده از دریا با 45% سدیم کمتر) 400 گرمی OAB محصولی قابل توجه است. شرکت سازنده با تعدیل مقدار سدیم در این محصول و غنی کردن آن با ید سعی کرده تا محصولی با فواید بیشتر و مضرات بسیار کمتر به مصرف‌کنندگان ارائه دهد.
ید تأثیر بسزایی در بهینه‌سازی عملکرد ذهنی افراد داشته و کمک می‌کند تا رشد مغز در جنین و نوزادان به شکلی سالم و مطلوب صورت بگیرد. با توجه به مطالبی که بیان شد، می‌توانید در خرید آنلاین نمک یددار بهتر عمل کنید و انتخابی ایده‌آل داشته باشید.
هایپرمارکت اینترنتی روکولند فروش نمک دریایی کم سدیم را به صورت آنلاین آغاز کرده و شما این امکان را خواهید داشت که از ثبت سفارش در تمامی ساعات شبانه‌روز، حمل رایگان، تحویل سریع و بسیاری از مزایای دیگر بهره‌مند شوید.