نان شیرمال 340 گرمی سه نان

نان های ارسالی حداکثر 50% از تاریخ تولیدشان گذشته است و 50% از زمانشان تا انقضا باقی مانده است.
تولیدکننده: سه نان
3,500 تومان

حتماً برای همۀ ما پیش اومده که سرظهر یا وقتی که خیلی گرسنه هستیم، از جلوی مغازۀ نان فانتزی رد بشویم و بوی نون شیرمال هوش و حواسمون رو ببره و دلمون کلی ضعف بره. بعد هم حتماً بی‌اختیار به عقب برگشتیم و وارد مغازه شدیم و توی قفسه‌ها دنبال اونی که مجبورمون کرده وارد مغازه بشیم، می‌گردیم. نان شیرمال 340 گرمی سه‎نان نظرمون رو جلب می‌کنه و فوراً انتخابش می‌کنیم؛ اما یه روزهایی هم هست که طعم نان شیرمال رو زبونت میاد و به هیچ مغازه‌ای دسترسی نداری و اصلاً هم نمی‌تونی از خیرش بگذری. اون‌وقته که می‌تونی از روکولند به‌صورت آنلاین یه نان شیرمال تازه و خوشمزه رو سفارش بدی و از طعم فوق‎العاده‎اش لذت ببری.

نان شیرمال یک نوع نان هست که از ترکیب روغن، آرد و شیر ساخته می‌شود و طعم ملایم و خوبی داره. عطر خاص اون اشتهای هرکسی رو تحریک می‌کند. این نان شبیه به فطیر هست که خودش یک مدل از نان‌های خونگی هست و تو هر نقطه از ایران به‌شکل خاص خودش پخته می‌شود. رنگ نان شیرمال معمولاً قهوه‌ای‌ست و تیرگی و روشنی اون بستگی به زمان پختش داره. طعم شیرین میانۀ نان، حس خوبی رو ایجاد می‌کند که دوست نداری تموم بشه. این نان بیشتر در شهر سمنان مرسومه و به‌عنوان سوغات اون شهر شناخته شده. این نان، اوایل فقط در سمنان پخته می‌شد، اما امروزه به‌دلیل استقبال از طعم خوبش در بیشتر مناطق کشور پخته می‌شود. دلیل این‎که اسم این نان شیرمال هست، استفاده از شیر به جای آب در اونه و همین امر باعث طعم خاص و متفاوتش شده. این نان به‌دلیل استفاده از آرد و شیر و طبخ سالمش مورد توجه خانواده‌ها قرار گرفته و خانواده‎ها می‎تونند اون رو به‎عنوان یک تغذیۀ سالم برای فرزندان دلبندشون استفاده کنند. نان شیرمال به‌دلیل سالم و مغذی بودن، تمامی رده‏های سنی رو به خودش علاقه‏مند کرده.

شرایط نگهداری:

نگهداری نان در فریزر و یخچال بیش از سفره و یا ظرف نان توصیه می‌شود می‌توان این نان را در محلی خشک و خنک نیز نگهداری کرد.

انرژی غذایی( در هر 100 گرم ):

انرژی:40 کالری

چربی:3 گرم

کلسترول:30 میلی گرم

سدیم:70 میلی رم

کربوهیدرات:2 گرم

پروتئین:2 گرم

کلسیم:4 میلی گرم

مشخصات فنی کالا
نوع نان صنعتی
نوع شیرمال
حجم / وزن 300 الی 1000 گرم / میلی لیتر
مبدا برند ایرانی
بسته بندی نایلونی / سلفونی