کالا موجود نمی باشد

نان سوخاری حاوی شیره انگور 400 گرمی تلاش

شیره انگور ، سرشار از ویتامین آ ، ب و ث می باشد .
تولیدکننده: نان تلاش
10,900 تومان

نان سوخاری از آن دست نان‌هایی‌ست که علاوه بر محبوبیت زیاد در میان کودکان و بزرگ‌سالان، این قابلیت را دارد که در دمای معمولی نیز به مدت زیادی نگهداری شود و سالم بماند. نان سوخاری یکی از فرآورده‌های آرد گندم است که ساختاری ترد و برشته داشته و به دلیل کم بودن میزان رطوبت تا مدت زمانی طولانی قابلیت ماندگاری دارد.
ترکیب کردن نان سوخاری با مواد مغذی دیگر باعث شده تا امروزه محصولاتی متنوع با طعم‌های ویژه را شاهد باشیم. در عین حال این ترکیب‌ها به داشتن تأثیرات گستردۀ مغذی در نان سوخاری کمک می‌کنند. نان سوخاری حاوی شیره انگور، تلاش نمونه‌ای از این‌گونه محصولات است که در بسته‌های 400 گرمی در اختیار مشتریان قرار گرفته است.
شیره انگور ماده‌ای بسیار شیرین و شیرین‌کننده است که از آب انگور به دست می‌آید و از نظر فواید دارای میزان قابل توجهی ویتامین A، B و C است. ویتامینB1 یا تیامین برای آزاد کردن انرژی از چربی‌ها، پروتئین‌ها و کربوهیدرات‌ها بسیار ضروری است. ویتامین B2 نیز برای عملکرد صحیح غده تیروئید و سوخت‌وساز بدن اهمیت زیادی دارد. ویتامین B3 از جمله دیگر مواد مغذی موجود در شیره انگور است که مانند ویتامین B2 برای تولید هورمون تیروئید بسیار مفید است. این ویتامین هرگاه که قند خون بالا برود آزاد می‌شود و یکی از مقاوم‌ترین مواد موجود در طبیعت است. کارشناسان تغذیه از ویتامین C به عنوان تقویت‌کنندۀ سیستم ایمنی بدن یاد می‌کنند که بدن را در مقابل بروز انواع بیماری‌ها ایمن نگه داشته، باعث بهبود نفخ می‌گردد و به عنوان محرک کبد به خون‌سازی کمک می‌کند. در کنار تمامی این ویژگی‌ها باید گفت که شیره انگور سرشار از منیزیوم، آهن و فسفر است؛ فسفر برای رشد بهتر استخوان‌ها و سلامتی آن‌ها بسیار مفید است.
این نان سرشار از شیره تازه انگور است و برای کودکانی که در سن رشد هستند یک مادۀ مغذی محسوب می‌شود. این نان همچنین برای زنان باردار که نیازمند انرژی هستند، مفید است.
این مادۀ غذایی را باید در محیطی سرد، خشک و به دور از تابش مستقیم آفتاب نگهداری کرد.
سوپر مارکت اینترنتی روکولند، امکان خرید آنلاین نان سوخاری را برای شما مهیا کرده و سفارش بیست و چهار ساعته و حمل رایگان از جمله مزایای خرید از روکولند هستند.

خواص شیره انگور:

  •  دارای میزان قابل توجهی ویتامین A، B و C است.
  •  ویتامینB1 یا تیامین برای آزاد کردن انرژی از چربی ها، پروتئین ها و کربوهیدرات ها بسیار ضروری است.
  •  ویتامین B2 نیز برای عملکرد صحیح غده تیروئید و سوخت ساز بدن اهمیت زیادی دارد.
  •  ویتامین B3 مانند ویتامین B2 برای تولید هورمون تیروئید بسیار مفید و ضروری است. این ویتامین هر گاه که قند خون بالا برود آزاد می‌شود. این ویتامین یکی از مقاوم ترین مواد در طبیعت است.
  •  ویتامین C به عنوان تقویت کننده سیستم ایمنی بدن عمل کرده و شما را در مقابل بروز انواع بیماری ها قوی و محکم می‌کند.
  •  باعث بهبود نفخ می‌گردد.
  • محرک کبد بوده و به خون سازی کمک می‌کند.
  •  منبع خوب انرژی است.
  • سرشار از منیزیم، آهن و فسفر است؛ فسفر برای رشد بهتر استخوان ها و سلامتی آن ها بسیار مفید می‌باشند.

این نان سرشار از شیره تازه و شیره انگور است و برای کودکانی که در سن رشد هستند یک ماده مغذی محسوب می‌شود. این نان هم چنین برای زنان باردار که نیازمند انرژی هستند مفید می‌باشد.

شرایط نگهداری:

این ماده غذایی را باید در محیطی سرد، خشک و به دور از تابش مستقیم آفتاب نگهداری کرد.

ارزش غذایی:

این فرآورده منبع خوبی انرژی می‌باشد.

این محصول سرشار از مواد معدنی مانند آهن، منیزیم و فسفر است و دارای میزان قابل توجهی ویتامین A، B و C است.

 

مشخصات فنی کالا
نوع نان صنعتی
نوع سوخاری
حجم / وزن 300 الی 1000 گرم / میلی لیتر
مبدا برند ایرانی
بسته بندی جعبه ای