مغز بادام زمینی سرکه ای 40 گرمی مزمز

تولیدکننده: مزمز
1,000 تومان

منیزیم موجود در بادام زمینی میزان کلسیم بدن را تنظیم کرده و اجازه نمی‌دهد مقدار زیادی از آن وارد بدن شود. این ماده عمل هضم را آسان تر کرده، ضربان قلب را منظم کرده، به استخوان ها استحکام بخشیده و فعالیت طبیعی ماهیچه ها را حفظ می‌کند.

این نوع بادام دارای اسید آمینه های ضروری بدن است که به رشد بدن کمک بزرگی می‌کنند، این ماده به عضله سازی کمک کرده و جلوی تجزیه عضلات را می‌گیرد.

افزودن بادام زمینی به رژیم های غذایی حدودا 14 درصد کلسترول خون را کاهش داده و در نتیجه از ابتلا به تنگی عروق جلوگیری می‌کند. فیبر خوراکی این محصول خطر ابتلا به سرطان روده را کاهش داده و هم چنین سلامت دستگاه گوارش را تضمین می‌کند.

بادام زمینی هم چنین منبع خوب انرژی است که با مصرف آن می‌توانید انرژی خود را افزایش دهید. این ماده خوراکی خوشمزه دارای ماده معدنی پتاسیم است که باعث تنظیم فشار خون  و ضربان قلب می‌شود.

چربی این ماده خوراکی از نوعی است که مصرف آن در بسیاری از رژیم ها توصیه می‌شود و احتمال بروز خطر بیماری های قلبی را در افراد کاهش می‌دهد. فلاوونوئید های این مغز خوشمزه با افزایش خون در مغز از بروز سکته مغزی در افراد جلوگیری کرده و تا حدودی نیز آن را درمان می‌کند.

افرادی که به بادام زمینی حساسیت دارند باید نهایت دقت را به خرج داده و از آن به صورت صحیح استفاده کنند.

 

شرایط نگهداری:

این ماده خوراکی را باید در محیطی خشک، خنک و به دور از نور خورشید قرار داده شود.

ارزش غذایی (در هر 100 گرم) :

انرژی: 567 کالری

چربی: 49 گرم

پتاسیم: 705 میلی گرم

سدیم: 6 میلی گرم

کربوهیدرات: 16 گرم

کلسترول: 0 گرم

پروتئین: 26 گرم

کلسیم: 5 درصد

ویتامین B6: 15 درصد

آهن: 12 درصد

منیزیم: 44 درصد