مغز بادام زمینی روکش دار کچاپ 35 گرمی مزمز

تولیدکننده: مزمز
1,000 تومان

بادام زمینی حاوی مقادیر زیادی آنتی اکسیدان است که برای سلامتی بدن بسیار لازم و حائز اهمیت می‌باشد. چربی های اشباع نشده این ماده غذایی به پایین آوردن کلسترول خون کمک کرده و بسیار مفید می‌باشند.

بادام زمینی یکی از مواد خوراکی پر خاصیتی است که مصرف آن باعث گشاد شدن رگ های بدن گردیده و در نتیجه جریان خون را تسهیل می‌بخشد و از لخته شدن خون و ابتلا به سکته مغزی جلوگیری می‌کند.

از مواد مغذی موجود در این نوع بادام می‌توان به فولیک اسید، اسید فیتیک و فیتواسترولز اشاره کرد که تاثیرات ضد سرطانی دارند. اسید فولیک یکی از انواع ویتامین های گروه B است که برای رشد سلول ها و متابولیسم و سوخت و ساز بدن لازم است. این اسید برای درمان و یا پیشگیری از بیماری هایی مانند سرطان خون، مسمومیت ها و افسردگی مفید است.

کلسیم موجود در بادام زمینی سلامت استخوان ها را بهبود می‌بخشد، استخوان های ضعیف به راحتی شکسته شده و امکان ابتلا به پوکی استخوان در آن ها بالا می‌رود.

نیاسین موجود در این فرآورده از مبتلا شدن افراد به بیماری آلزایمر جلوگیری کرده و عملکر سیستم عصبی مغز را بهبود می‌بخشد. به خاطر دارا بودن کالری و چربی زیاد افراد باید در مصرف به اندازه آن نهایت دقت را به خرج دهند.

این محصول بادام زمینی با روکش کچاپ است لذا کسانی که به طعم گوجه و کچاپ علاقمند باشند از مصرف این بادام زمینی نیز نهایت لذت را خواهند برد.

شرایط نگهداری:

این ماده خوراکی را باید در محیطی به دور از نور آفتاب و رطوبت نگهداری کنید تا همواره مواد مغذی خود را حفظ کنم.

ارزش غذایی (در هر 100 گرم) :

انرژی: 567 کالری

چربی: 49 گرم

پتاسیم: 705 میلی گرم

سدیم: 6 میلی گرم

کربوهیدرات: 16 گرم

کلسترول: 0 گرم

پروتئین: 26 گرم

کلسیم: 5 درصد

ویتامین B6: 15 درصد

آهن: 12 درصد

منیزیم: 44 درصد