کالا موجود نمی باشد

ماست کم چرب 1/4% چربی 1500 گرمی پاژن

تولیدکننده: پاژن
5,900 تومان

شیر، ماست و پنیر و دیگر فرآورده های لبنی غنی ترین منبع کلسیم به شمار می‌آیند. همان گونه که می‌دانید خاصیت اسیدی ماست بیشتر از شیر است و این خاصیت باعث می‌شود تا کلسیم و منیزیم آن بسیار راحت جذب شود. به کسانی که در معرض اختلالات استخوانی و پوکی استخوان هستند توصیه می‌شود که مصرف ماست را به دلیل داشتن کلسیم کافی، از یاد نبرند و آن را در برنامه غذایی خود جای دهند.

ماست یکی از بهترین لبنیات و سرشار از کلسیم است و خوردن آن بسیار توصیه می‌شود همان گونه که می‌دانید کلسیم برای رشد و شکل گیری استخوان ها بسیار مفید است. از هر نوع شیری برای تهیه ماست می‌توان استفاده کرد اما بیشتر ماست های امروزی از شیر گاو تهیه می‌شوند. مصرف روزانه و منظم ماست کم چرب یا بدون چربی می‌تواند از افزایش کلسترول خون پیشگیری کند. ماست از تخمیر شیر به دست می‌آید و خواص آن بسیار شبیه به شیر می‌باشد.

برای پیشگیری و درمان چاقی و افزایش چربی های خون و در نتیجه کاهش خطر های بیماری های قلبی-عروقی معمولا ماست کم چرب توصیه می‌شود. مصرف این نوع ماست باعث افزایش جذب کلسیم می‌شود؛ هر چه چربی موجود در شیر کمتر باشد افزایش جذب کلسیم آن بیشتر است.

انواع ماست ها به علت داشتن ویتامین D استخوان ها و دندان ها را تقویت می‌کنند و نشاط و شادابی زیادی را به افراد می‌بخشند.

این محصول ماست کم چرب در بسته بندی 1500 گرمی می باشد و برای کسانی که به کلسیم نیاز دارند بسیار مفید و مناسب می‌باشد.

شرایط نگهداری:

ماست باید در مکانی خشک، خنک و به دور از تابش مستقیم نور آفتاب قرار بگیرد. بهترین مکان برای نگهداری آن یخچال است.

ارزش غذایی :

انرژی:50  کیلو کالری

کلسترول:0 گرم

چربی: 1.4  درصد

پروتئین: 3.6 درصد

 

مشخصات فنی کالا
نوع همزده
میزان چربی کم چرب
طعم ساده
حجم / وزن بیش از 1000 گرم / میلی لیتر
مبدا برند ایرانی