ماست ذرت مکزیکی با قارچ پرچرب 3/5 % چربی 750 گرمی هراز

تولیدکننده: هراز
5,100 تومان

این نوع ماست میان وعده ای مناسب برای تامین انرژی روزانه است. ماست های طعم دار، بدون رنگ مصنوعی هستند و تمامی افزودنی های آن طبیعی است.

ماست طعم دار یکی از تنقلات مدرن است. این نوع خوراکی از دو ماده غذایی مهم در هر رژیم غذایی تهیه شده است. مصرف ماست حتی نسبت به شیر مزایایی دارد که این ماده خوراکی بر خلاف شیر لاکتوز ندارد و لاکتوز آن به اسید لاکتیک تبدیل شده است.

این ماست های طعم دار بدون شکر و مواد افزودنی با سبزیجات و صیفی جات تازه می باشد. این نوع ماست حاوی قارچ و ذرت است که ارزش غذایی بالایی دارند.

ذرت منبع غنی از ویتامین های E، C، B5، B1 و مواد معدنی بسیاری است. ذرت مقدار زیادی اسید فرولیک دارد که خاصیت آنتی اکسیدانی دارد ضمن اینکه ذرت منبع خوبی از فیبر محسوب می شود. فیبر موجود در آن به کاهش وزن کمک می کند و موادی که دارای فیبر هستند باعث می شوند که قند و چربی کمتر و تندتر جذب بدن شود و موجب کاهش قند و چربی در خون خواهند شد.

قارچ ها پروتئین هم دارند و برای کسانی که رژیم دارند و گوشت نمی خورند قارچ جایگزین مناسبی است. هر 100 گرم قارچ حدود سه گرم پروتئین دارد که قارچ ها منبع ویتامین D هستند و با مصرف آن می توان انواع ویتامین های مورد نیاز را به بدن خود رساند.

وجود ادویه جات و سبزیجات مفید مانند آویشن، سیر و پودر پیاز بر ارزش غذایی این ماست افزوده و خواصی مانند درمان آسم و سوء هاضمه را به آن اضافه کرده است.

شرایط نگهداری :

انواع ماست را باید در یخچال و به دور از تابش مستقیم نور نور آفتاب نگهداری کرد.

ارزش غذایی :

انرژی : 172.12 کیلوکالری

چربی : 3.5 درصد

اسیدهای چرب ترانس : 0 گرم

مشخصات فنی کالا
نوع همزده
میزان چربی پرچرب
طعم طعم دار
حجم / وزن 300 الی 1000 گرم / میلی لیتر
مبدا برند ایرانی