عصاره زعفران 8 عددی الیت

تولید کنندگان: الیت , آماده لذیذ
7,500 تومان

عصاره زعفران خواص ضد میکروبی، گند زدایی، کنترل و تضعیف عفونت داشته که به دفع سموم از بدن کمک کرده و خون را تمیز و پاک می کند. این محصول به عنوان یک ماده تسکین دهنده شناخته شده است که درد لثه و دندان را کاهش می دهد.

مصرف عصاره ی زعفران باعث شده تا از ابتلا به افسردگی جلوگیری شود و شادی و نشاط به افراد منتقل گردد. این ماده علاوه بر کمک به هضم غذا و بهبود سیستم گوارش، یک داروی ضد تشنج نیز به حساب می آید.

عصاره زعفران حاوی ترکیبات کارتنوئید است که یکی از آنتی اکسیدهای مفید برای بدن به حساب می آید که بسیاری از تحقیقات نشان داده اند که پتاسیم کشف شده در زعفران یک منبع ضروری است که به میزان قابل توجهی موجب ترمیم سلول ها می شود و آن ها را بازسازی می کند و همچنین عصاره زعفران حاوی ویتامین ها، پروتئین ها و مواد معدنی مانند کلسیم است که به استحکام استخوان ها کمک می کند.

آهن موجود در این محصول که یکی از اجزای مفید بدن است، به مقدار فراوانی در زعفران وجود دارد و به تشکیل هموگلوبین و سلول های قرمز خون کمک شایانی می کند.

از این عصاره می توان جهت زعفرانی کردن جوجه کباب، انواع خورشت ها، خوراک ها و دیگر کباب ها استفاده کرد. این محصول یک جایگزین مناسب برای زعفران خالص در پخت انواع غذاها می باشد و این عصاره یکی از پر کاربرد ترین ها در مواد غذایی و آشپزی می باشد.

شرایط نگهداری :

این محصول را باید در مکانی سرد و خشک و به دور از رطوبت قرار بگیرد.

ارزش غذایی (در هر 100 گرم) :

انرژی : 35.61 کیلوکالری

کربوهیدرات ها : 7.18 گرم

چربی : 0.88 گرم

پروتئین : 183.30 گرم