کالا موجود نمی باشد

عدسی نیمه آماده 180 گرمی الیت

تولید کنندگان: الیت , آماده لذیذ
4,800 تومان
3,840 تومان

عدسی یک غذای کامل است که سرشار از انرژی، آهن و پروتئین می باشد و در مدت زمان کوتاهی به راحتی آماده می شود. این محصول حاوی عدس، سیب زمینی، آرد گندم و ادویه جات است که بسیار خوش بو و مغذی هستند.

عدس، منبع غنی پروتئین گیاهی است و افراد با خوردن آن می توانند پروتئین لازم روزانه برای بدن خود را بدست آوردند. این محصول منبع بسیار عالی از فیبرهای کاهش دهنده کلسترول بد خون می باشد که قند خون بدن را نیز در حد متعادل تنظیم کرده و نگه می دارد. این ماده خوراکی یک غذای کامل محسوب می شود و انرژی لازم برای کارهای سخت در طول روز را برای انسان تامین می کند. این ماده خوراکی شامل مواد معدنی چون کلسیم، فسفر و آهن است که هر کدام خواص منحصر به فرد خود را دارا می باشند و نقش متفاوتی را در تامین سلامت بدن انسان بازی می کنند.

سیب زمینی علاوه بر نشاسته که قسمت عمده آن را تشکیل می دهد دارای آب فراوان، اسیدهای آلی، آنزیم ها، املاح معدنی و ویتامین های مختلف است. این ماده خوراکی سرشار از ویتامین های C، B6 و پتاسیم است حتما می دانید بسیاری از آنزیم های بدن که در تبدیلات پروتئینی بکار برده می شوند به ویتامین B6 محتاج هستند و سیب زمینی این ویتامین را برای شما تامین خواهد کرد.

فولات یک اسید آمینه است که در سوخت و ساز بدن نقش مهمی دارد و کمبود آن خطرات بیماری های قلبی را افزایش می دهد برای تامین فولات مورد نیاز بدن خود باید عدس بخورید. این محصول 180 گرمی، عدسی نیمه آماده است که لعابدار بوده و در مدت 20 دقیقه به آسانی آماده می شود.

شرایط نگهداری :

این محصول را باید در مکانی خشک، خنک و به دور از تابش مستقیم نور خورشید نگهداری کرد.

ارزش غذایی (در هر 100 گرم) :

انرژی : 346.94 کیلوکالری

کربوهیدرات : 55.34 گرم

چربی : 7.19 گرم

پروتئین : 15.57 گرم