کالا موجود نمی باشد

شیر پر چرب مکث 200 میلی لیتری میهن

تولیدکننده: میهن
1,000 تومان

دیگه همه از خواص شیر و تأثیرش بر سلامتی به اندازۀ کافی اطلاع دارند. همه می‏دونیم که شیر کلی کلسیم داره و منبع مهمی برای ویتامین‏های ب و مخصوصاً ب2 هست. پروتئین و مواد مغذی دیگه هم که بماند.

پدر و مادرها همیشه نگران‏ند؛ نگران بچه ‏هاشون و از همه مهم‏تر تغذیۀ اون‏ها. الان هم که خداروشکر کلی منبع اطلاعاتی خوب وجود داره، برای معرفی محصولاتی که بشه بهشون اطمینان کرد. یکیش همین روکولند که بهترین‏ها رو معرفی می‏کنه و تو دسترس همه قرار می‏ده. شیر پرچرب مکث 200 میلی‏لیتری میهن یکی از بهترین شیرهایی هست که به بازار اومده و منبع خوبیه برای تمام خاصیت‏های شیر.

از شیر محصولات زیادی می‏شه گرفت؛ مثل ماست، دوغ، کره، پنیر و سرشیر. می‏بینی؟ شیر پایۀ اصلی همۀ محصولات لبنیه. پس اگر نمی‏تونی یا به محصولات دیگه لبنی دسترسی نداری، حتماً از شیر استفاده کن و به فکر آینده‏ ات باش که وقتی سنت بالاتر رفت، خدایی نکرده پوکی استخوان و این‌جور بیماری‏ها رو نگیری که درمونشون یا محاله یا سخت.

مگه نشنیدی که می‏گن پیشگیری بهتر از درمانه؟ پس فرصت رو از دست نده و بدنت رو با خوردن تغذیه مناسب برای آینده‏ات بساز.

بعد از باشگاه یا یه پیاده‌روی طولانی وکلی سوزوندن کالری‌های اضافی، خوبه که به‌جای نوشیدن آب‌میوه‌های گازدار یا نوشابه‌های مضر از یه نوشیدنی مفید و سالم استفاده کنی و به بدنت احساس بهتری بدی.

تو کشورهای درحال‌توسعه شیر یک عنصر کلیدی در راه بهبود تغذیه و امنیت غذایی محسوب می‌شه. ارتقای وضعیت پرورش دام زنده، فناوری تولید محصولات لبنی و کیفیت شیر، نویدبخش کاهش فقر و سوءتغذیه در جهان هست.

حدود ۸۵ درصد شیر خوراکی انسان‌ها از گاو، ۱۱ درصد از گاومیش و بقیه از بز، گوسفند و شتر دوشیده می‌شن. در سراسر جهان، حدود ۶ میلیارد مصرف‌کنندۀ شیر و فراورده‌های لبنی زندگی می‌کنند و بیش از ۷۵۰ میلیون نفر در مزارع خانوادگیِ خود به تولید لبنیات مشغول هستند.

 

ارزش غذایی:

چربی(گرم درصد) :3 

مواد معدنی (گرم) :0/6

کلسیم(گرم) :0/1

فسفر(گرم) :0/12

پروتئین(گرم) :3/3

کالری(بر حسب کیلو کالری) :59

کربوهیدرات کل(گرم) :4/7

مشخصات فنی کالا
نوع فرادما
میزان چربی پرچرب
طعم ساده
حجم / وزن 125 تا 300 گرم / میلی لیتر
مبدا برند ایرانی