شیر ویتامینه فرادما 1 لیتری کاله

تولیدکننده: کاله
4,500 تومان

بر اساس آمار تغذیه‌ای که هر 10 سال یک‌بار انستیتو تحقیقات تغذیه‌ای و صنایع غذایی کشور انجام می‌دهد، کمبود کلسیم و کمبود ویتامین D، کمبود آهن، کمبود روی، کمبود ریبوفلاوین مهم‌ترین کمبودهایی است که متاسفانه در کشور ما وجود دارد.غنی سازی شیر با انواع ویتامین ها جذب کلیسم شیر در بدن را بالا می برد .باید سعی کنیم لبنیات و شیر را در برنامه روزانه خود، به اندازه کافی، بگنجانیم که اگر این لبنیات از انواع غنی‌شده باشند، با خوردن یک محصول، چند نوع ویتامین و املاح مختلف و مورد نیاز بدن تامین می‌شود. در شیرهای فرادما با ماندگاری طولانی آنزیمهای فاسد کننده ی شیر و همینطور موجودات ریز ذره بینی در دمای بالا (فرادما) از کار می افتند و از بین میروند. چرا که پروسه تولید شیوه های استریل و فرادما به گونه ای است که امکان فساد را در طی زمان ماندگاری آن به حداقل ممکن (صفر) می رساند. 
هم چنین در این فرآیند، محصول در شرایط اسپتیک بسته بندی می شود. اسپتیک به معنای پر شدن محصول در پاکت های استریل و تحت شرایط استریل است. وجود لایه آلومینیوم در بسته بندی شیرهای استریل از نفوذ نور و اکسیژن که باعث فساد محصول می شود، جلوگیری می کند. بنابراین ماندگاری شیر استریلیزه و قابلیت نگهداری آن خارج از یخچال تا زمان باز شدن، مربوط به فرآیند حرارتی، شرایط بهداشتی و همچنین نوع پاکت بسته بندی آن است و در این نوع شیر هیچ گونه مواد نگهدارنده ای وجود ندارد. ضمن این که برای تولید شیر استریلیزه و UHT از شیر خام با کیفیت بسیار بالا استفاده می شود. 

شرایط نگهداری و مدت زمان ماندگاری:

این نوع شیر به دلیل نوع بسته بندی تا قبل از باز شدن به مدت 6 ماه در دمای بیرون نگهداری نمود .ولی پس از باز شدن به مدت 5 روز استفاده شود و در یخچال نگهداری شود.

مشخصات فنی کالا
نوع فرادما
میزان چربی پرچرب
طعم ساده
حجم / وزن 300 الی 1000 گرم / میلی لیتر
مبدا برند ایرانی