کالا موجود نمی باشد

شیر فرادما 1/5 لیتری پگاه

تولیدکننده: پگاه
4,600 تومان

شیر از اون دست محصولاتی هست که نه‌تنها می‌تونه یک صبحانۀ کامل باشه، بلکه استفاده‌های گستردۀ دیگه‌ای هم داره. چندین و چند دسر خوشمزه‌ای که بر پایۀ شیر میشه درست کرد، بستنی‌های خونگی و سالم که کاملاً بهداشتی تهیه میشن، کیک‌های خونگی و خیلی از خوراکی‌های خوشمزۀ دیگه. تمام این‌ها باعث می‌شن که شیر به یکی از محصولات لبنی پرمصرف برای خانواده‌ها تبدیل بشه.

برای همینه که نگهداری طولانی مدت شیر برای خیلی از خانواده‌ها می‌تونه یک دغدغه باشه. یکی از بهترین روش‌ها برای نگهداری طولانی مدت شیر استفاده از این شیوۀ حرارتیه. برای همینه که شیر فرادما، بدون استفاده از هیچ‌گونه مواد افزودنی و نگهدارنده‌های شیمیایی، می‌تونه مدت زمان زیادی رو حتی در دمای معمولی محیط دوام بیاره و فاسد نشه. به این ترتیب همۀ ما با خیال کاملا راحت می‌تونیم این فراوردۀ سالم و پرمصرف رو در دسترس داشته باشیم.

شیر فرادما 15 لیتری پگاه از اون دست محصولاتی هست که طی یک فرایند حرارتی در معرض حرارت بالا قرار گرفته و بعد از اون به سرعت سرد شده. همین فرایند باعث میشه که شیر بتونه مدت زمان زیادی رو توی محیط بدون فاسد شدن تاب بیاره. بسته‌بندی این محصول به صورت آسپتیک صورت گرفته و کاملاً استریل انجام شده.

این رو نباید یادتون بره که ماندگاری بالا یکی از مزایای شیر فرادما نسبت به دیگر انواع شیر به حساب میاد، اما خواص اون هیچ تفاوتی با شیر پاستوریزه نداره. در ضمن باید توجه داشت که تا زمانی که درب محصول رو باز نکردید، می‌تونید، از ماندگاری بالای شیر یو اچ تی بهره ببرید؛ در غیر این صورت مثل شیرهای پاستوریزه باید توی یخچال نگهداری بشه.

روکولند امکان خرید اینترنتی شیر فرادما رو برای شما مهیا کرده تا با چند کلیک ساده بتونید خرید مواد غذایی رو تجربه کنید، بدون اینکه لازم پاشه پاتون رو از خونه بیرون بذارید.

مشخصات فنی کالا
نوع فرادما
میزان چربی نیم چرب
طعم ساده
حجم / وزن بیش از 1000 گرم / میلی لیتر
مبدا برند ایرانی