کالا موجود نمی باشد

شیر فرادما لایت 1/5% چربی 1 لیتری میهن

تولیدکننده: میهن
3,800 تومان

ماندگاری بالا، این کلمه از طرفی همیشه یکی از آرزوهای خانواده‌های امروزی برای محصولات غذایی به حساب می‌اومده و از طرف دیگه، باید اعتراف کرد که از نظر سلامتی نگرانی‌های خاص خودش رو داره؛ اما وقتی از شیر فرادما و مزایای شیر فرادما صحبت می‌کنیم، واقعاً جایی برای نگرانی نیست.

امیدوارم شما جزو کسانی نباشید که فکر می‌کنند شیر فرادما یا همون شیر یو اچ تی، جزو محصولاتی به حساب میاد که مواد نگهدارنده داره! این یک تصور قدیمی و کاملاً غیر‌علمیه! چون اضافه کردن مواد شیمیایی به شیر احتمالاً آخرین چیزی باشه که به فکر یک کارشناس برسه.

استاندارد شیر فرادما به نحوی تعریف شده که شیر طی یک فرایند پیوسته در معرض حرارت بالا قرار می‌گیره و بعد از اون به سرعت سرد میشه. در مرحلۀ بعد شیر در فضایی کاملاً استریل بسته‌بندی میشه و به این ترتیب مراحل آماده کردن شیر فرادما تموم میشه و هیچ نوع مواد افزودنی به شیر اضافه نمی‌کنند. تنها تفاوتی که شیر یو اچ تی داره، ماندگاری بالا حتی در دمای معمولیه!

برای همینه که خواص شیر فرادما هیچ تفاوتی با خواص سایر انواع شیر نداره؛ اتفاقاً این‌طوری به راحتی می‌تونید از ماندگاری بالا که یکی از مزایای شیر فرادما لایت 1/5% چربی 1 لیتری میهن به حساب میاد استفاده کنید و دائم نگران فاسد شدن شیر یا خرید روزانه شیر نباشید.

در ضمن باید این نکته رو فراموش نکرد که شیر فرادما فقط و فقط تا زمانی ماندگاری بالایی داره که درب محصول رو باز نکرده باشید. اگر این کار رو کردید، باید شیر رو توی یخچال نگهداری کنید و بدونید که از اون مرحله دیگه ماندگاریش با ماندگاری شیرهای پاستوریزه فرقی نداره.

خرید شیر فرادما 1 لیتری میهن رو با روکولند تجربه کنید. با خرید اینترنتی شیر می‌تونید فقط با چند کلیک تمام خریدهای خونه رو انجام بدید و بیشترین صرفه‌جویی در زمان و انرژی رو داشته باشید.

 

چربی(گرم درصد) :1/5
فسفر:0/12
کلسیم(گرم) :0/1
مواد معدنی:0/6
پروتئین(گرم) :3/3
کالری(بر حسب کیلو کالری) :46
کربوهیدرات کل(گرم) :4/9
مشخصات فنی کالا
نوع فرادما
طعم ساده
میزان چربی کم چرب
حجم / وزن 300 الی 1000 گرم / میلی لیتر
مبدا برند ایرانی