شیر طالبی 3/2% چربی (شیر تازه + میوه تازه) 200 میلی لیتری میهن

تولیدکننده: میهن
1,200 تومان

اگر قرار باشه درست بهش فکر کنیم، باید بگیم که بعد از خیلی از فعالیت‌های روزانه و خیلی از اوقاتی که وسط روز احساس خستگی می‌کنیم، یا این حس رو داریم که انرژی‌مون تحلیل رفته، جای خالی این شیرطالبی احساس می‌شه! مخصوصا اگر طرف‌دار نوشیدنی‌های خنک باشیم.

یک نوشیدنی کامل با طعمی که هواداران زیادی داره و برای خودش حسابی اعتبار کسب کرده: شیرطالبی یکی از اون گزینه‌هایی به شمار میاد که محبوبیت زیادی بین افراد خانواده داره و مسلماً با احتساب تمام این مواردی که گفته شد، نباید توقع داشت که مدت زیادی توی یخچال بمونه!

شیرطالبی 32% چربی (شیر تازه + میوۀ تازه) 200 میلی‌لیتری میهن یک نوشیدنی یک‌نفره و خوشمزه‌ست که به دلیل بسته‌بندی جمع‌وجور، به راحتی توی کوله‌پشتی و کیف قرار می‌گیره و در همراهی با اون به‌راحتی می‌شه وسط ساعات کار یا فعالیت‌های روزانه از یک نوشیدنی خنک لذت برد.

به اعتقاد کارشناسان تغذیه، ترکیب شیر تازه با میوۀ طالبی یک میکس فوق‌العاده ایجاد می‌کنه که هم خاصیت هر دو مادۀ غذایی رو توی خودش داره و هم از نظر طعم، یک مزۀ خاص و لذت‌بخش ایجاد می‌کنه.

متخصصان همیشه به کلسیم موجود توی شیر و سرشار بودن طالبی از ویتامین A و بتاکاروتن اشاره دارند و به این ترتیب، با ترکیب خواص این دو ماده می‌شه اسم بمب انرژی رو روی این نوشیدنی گذاشت.

خرید شیرطالبی از روکولند به شما این امکان رو می‌ده تا به‌راحتی بتونید تمام مواد غذایی مورد نیاز خونه رو با خرید اینترنتی تهیه کنید و با چند کلیک ساده، گزینه‌ها، برندها، قیمت‌ها و محصولات مختلف رو با هم مقایسه کنید. جایگزین کردن این روش به جای جستجوهای طاقت‌فرسا توی فروشگاه‌ها به شما کمک می‌کنه تا نمرۀ بالایی در مدیریت زمان بگیرید و در کم‌ترین زمان ممکن بیشترین بازدهی رو داشته باشید.

مشخصات فنی کالا
نوع فرادما
میزان چربی پرچرب
طعم طعم دار
حجم / وزن 125 تا 300 گرم / میلی لیتر
مبدا برند ایرانی