Sorry - this product is no longer available

شیر سویا با طعم وانیل 1 لیتری مانداسوی

فاقد لاکتوز دارای فیبر بالا
تولیدکننده: مانداسوی
8,000 تومان

شیرسویا منبع غنی پروتئین با کیفیت بالا، ویتامین های گروه B و ایزوفلاوون هاست. دانه های سویا محتوی تقریبا 40% پروتئین هستند. دانه های سویا دارای مواد معدنی همچون کلسیم، آهن و روی می باشند.

همچنین سویا فیبر بسیار بالایی دارد که کلسترول را پایین می آورد. در نتیجه، مصرف کنندگان آن دچار یبوست نمی شوند و خطر بیماری های ناشی از یبوست و سرطان روده در آن ها کاهش می یابد.

شیر سویا یک محصول کاملا گیاهی است و تنها شباهت آن رنگ شیری آن است که البته از شیر گاو کدرتر است. این محصول حاصل از پختن آرد سویای بدون پوست در آب و جدا کردن مواد جامد از آن است.

این شیر سویا با طعم وانیل است و کسانی که به وانیل علاقه مند باشند حتما از مزه  این شیر سویا نیز لذت خواهند برد. وانیل از دیدگاه طب سنتی تاثیراتی بر روی سیستم عصبی و مغز دارد. این ماده گیاهی در انسان موجب کاهش ترس شده و افسردگی را از بین برده و یا کاهش می دهد همچنین دارای  آنتی اکسیدانی بوده و با رادیکال های آزاد بدن مبارزه می کند.

این شیر سویا بدون لاکتوز است، پس کسانی که با هضم لاکتوز مشکل دارند نگران این مسئله نباشند و با خیال راحت از این نوشیدنی استفاده کنند. شیر سویا مانداسوی غنی شده با کلسیم بوده و می‌تواند نیاز روزانه بدن به کلسیم را تامین کند.

شرایط نگهداری :

این نوشیدنی را به دلیل نوع بسته بندی در خارج از یخچال نیز می‌توان نگه داشت اما نگهداری آن در یخچال بهتر بوده و سرد بودن آن باعث بهتر شدن طعمش نیز خواهد شد.

ارزش غذایی (در هر 250 میلی لیتر) :

انرژی : 99.6 کیلو کالری

چربی : 4 گرم

کلسترول : 0 گرم

قند : 5.7 گرم

مشخصات فنی کالا
نوع سویا
میزان چربی کم چرب
طعم طعم دار
حجم / وزن 300 الی 1000 گرم / میلی لیتر
مبدا برند ایرانی