شیر زیرو 0% چربی 1 لیتری کاله

تولیدکننده: کاله
3,400 تومان

شیر یکی از مغذی ترین و ضروری ترین لبنیات است. این ماده خوراکی منبع غنی کلسیم بوده و مصرف آن بسیار توصیه می‌گردد. مشکل شیر برای برخی از افراد بزرگسال اینجاست که با مصرف شیر در هضم آن مشکل دارند و در نتیجه مصرف شیر برای این افراد منجر به دل درد و اسهال می‌شود. این افراد معمولا مشکل عدم تحمل لاکتوز دارند. لاکتوز یک قند طبیعی و یکی از قند های موجود در شیر است. جالب است بدانید که بدن انسان در نوزادی آنزیمی تولید می‌کند که وظیفه شکستن قند لاکتوز به قند های ساده تر را به عهده دارد ولی با بزرگ تر شدن میزان تولید این آنزیم کم تر می‌شود و به همین دلیل است که برخی افراد به هنگام مصرف شیر دچار مشکل می‌شوند. برای حل این مشکل آنزیم طبیعی بیولاکتاز به شیر افزوده می‌شود تا آنزیم فعالیت خود را به طور طبیعی انجام دهد. این آنزیم قند لاکتوز را به دو قند گلوکز و گالاکتوز می‌شکند که هضم این دو قند برای بدن راحت تر از لاکتوز است. آن طور که روی بسته‌بندی شیر عنوان شده چربی و شکر هم به صفر درصد کاهش پیدا کرده و به همین دلیل برای افرادی که محدودیت مصرف چربی دارند هم شیر مناسبی است. شیر زیرو علاوه بر دارا بودن مزایای شیر ساده از قبیل انواع ویتامین، کلسیم و .. فاقد چربی و مناسب برای افرادی است که اضافه وزن دارند و یا به دلیل بیماری های قلبی و عروقی چربی برایشان مضر است.

با وجود حذف لاکتوز, شیر زیرو طعمی شیرین و دلچسب دارد. این محصول طبیعی بوده و به هیچ وجه به آن شکر اضافه نشده است.

شیر زیرو میֱتواند یک انتخاب مناسب برای کسانی باشد که اضافه وزن دارند, از غذاهای فاقد چربی استفاده می‌کنند, پس از مصرف شیر معمولی دچار نفخ معده و دل درد می‌شوند, به طعم شیرین محصول علاقه ندارند و به سلامت استخوان ها, دندان ها, قلب, سیستم عصبی وگلبول های قرمز خون خود اهمیت می‌دهند.

شرایط نگهداری:

این شیر را می‌توان قبل از باز کردن آن در دمای اتاق نگهداری کرد اما بلافاصله بعد از باز شدن باید در یخچال نگهداری شود تا از فاسد شدن و از دست دادن خواص آن جلوگیری شود.

ارزش غذایی:

پروتئین:0.4 گرم

چربی:0 گرم

کلسیم:0.4 گرم

 

مشخصات فنی کالا
نوع فرادما
میزان چربی بدون چربی
طعم ساده
حجم / وزن 300 الی 1000 گرم / میلی لیتر
مبدا برند ایرانی