شیر توت فرنگی مکث 200 میلی لیتری میهن

تولیدکننده: میهن
1,200 تومان

چه مربی بدن‌سازی یه باشگاه ورزشی باشی، چه مربی زیبایی اندام و یا حتی فقط عضو یه باشگاه لاغری، در هر صورت فرقی نمی‌کنه؛ چون بعد از فارغ شدن از یه ورزش اساسی و نفس‌گیر مقدار زیادی از آب بدنت رو از دست می‌دی و به ناچار باید این کمبود رو به سرعت جبران کنی؛ چون که بخش زیادی از اندام ما رو آب فرا گرفته و ما موظفیم با متعادل نگه داشتن مقدار اون تو سلول‌هامون، تندرستی‌مون رو حفظ کنیم در غیر این صورت مشکلات زیادی برات به وجود میاد؛ به طور مثال پوست دچار چروک‌خوردگی زود‌رس می‌شه. تنها راهی که برای جبران آب از دست رفته ناشی از عرق کردن زیاد بدن وجود داره، جایگزین کردن مایعات به جای اونه. شاید با خودت فکر کنی که «نوشیدن آب نمی‌تونه چندان دلچسب باشه، چون این مایع حیات‌بخش هیچ طعم و مزه‌ای نداره! در نتیجه میل زیادی به نوشیدنش نیس.» درسته! تا حد زیادی حق با توئه، ولی من یه پیشنهاد خیلی خوب برات دارم! به جای نوشیدن آب می‌تونی از یه نوشیدنی دیگه استفاده کنی، یه نوشیدنی که علاوه بر تأمین آب از دست رفته بدنت، بهت انرژی هم بده، یه خوراکی که به اندازۀ کافی مقوی و سرشار از ویتامین باشه، همچنین از سالم بودنش هم مطمئن باشی. این گزینۀ پیشنهادی معجون خوش‌طعم شیرتوت‌فرنگی مکث میهنه که در پاکت‌های دویست میلی‌لیتری به وسیلۀ فروشگاه اینترنتی روکولند عرضه می‌شه.

هم از گوشیت و هم از کامپیوترت می‌تونی به راحتی وارد فروشگاه روکولند بشی و هر چند تا که دوست داشته باشی، این معجون طراوت‌بخش رو سفارش بدی. با این اطمینان که درست سروقت به دستت می‌رسه. تازه، توت‌فرنگی به خاطر این‌که ویتامین‌های مختلفی از جمله A  و C و همین‌طور عناصری همچون کلسیم و فسفر داره، در رشد و نمو کودک و نوجوون‌ها می‌تونه تأثیر مثبتی بذاره. ضمن این‌که باید نقش توت‌فرنگی رو در استحکام دندون‌ها همیشه به خاطر داشته باشیم؛ اون حتی به ترمیم استخوان‌های شکسته هم کمک بزرگی می‌کنه. نوشیدن مخلوط شیرتوت‌فرنگی خنک بعد از داشتن تحرک زیاد و عرق‌ریزی فراوون بسیار می‌چسبه و باعث احساس سرزندگی و نشاط می‌شه.

اگه بخوای می‌تونی تعداد زیادی شیرتوت‌فرنگی مکث 200 میلی‌لیتری میهن رو از سوپرمارکت آنلاین روکولند بخری، بدون این‌که نگران تاریخ مصرفش باشی، چون این معجون بی‌نظیر به خاطر نوع بسته‌بندی که داره، تا پیش از باز شدن به مدت شش ماه در فضای بیرون سالم می‌مونه، البته پس از باز شدن هم به مدت پنج روز در یخچال می‌تونه نگهداری بشه.

 ارزش غذایی:

انرژی 80 کیلو کالری

پروتئین 3.3 گرم 

کربوهیدرات 10 گرم

چربی 3 گرم 

کلسیم 0.11 گرم 

مواد معدنی 0.4 گرم

فسفر 0.12 گرم 

مشخصات فنی کالا
نوع فرادما
میزان چربی پرچرب
طعم طعم دار
حجم / وزن 125 تا 300 گرم / میلی لیتر
مبدا برند ایرانی