کالا موجود نمی باشد

شامپو بدن فیل فرش 354 میلی لیتری EAD

تولیدکننده: EAD
10,320 تومان

انتخاب بهترین و مناسب ترین شوینده برای بدن هر فرد، بستگی به نوع پوست و سلیقه او دارد. هنگام انتخاب شوینده های بدن باید نوع پوست خود را نیز در نظر بگیرید که آیا پوست شما خشک، حساس و یا چرب است.

اکثر شوینده ها تاثیر یکسانی بر روی بدن دارند اما این محصول علاوه بر از بین برن باکتری ها و کثیفی های پوست، آن را مرطوب نگه داشته و از خشک شدن پوست جلوگیری می کند. این شامپوی بدن حاوی روغن جوجوبا و روغن زیتون است ضمن اینکه این شوینده لایه ای از مواد مرطوب کننده را بر روی پوست باقی می گذارد که چربی از دست رفته ی پوست را جایگزین کند.

یکی از خشک شدن و یا چروکی پوست، آلودگی های محیطی و التهاباتی است که در پوست ایجاد می شود که با استفاده از روغن زیتون و یا شامپوهای حاوی روغن زیتون می توان با آلودگی ها مقابله کرده و به دفع سموم پرداخت. درنتیجه از خرابی پوست بدن نیز جلوگیری می شود. ویتامین E موجود در این روغن نیز یک آنتی اکسیدان محسوب شده و از آسیب های وارد شده به پوست بدن جلوگیری می کند.

خواص بی نظیر روغن جوجوبا مانند نرم کنندگی، مرطوب کنندگی و پایداری در مقابل اکسیداسیون موجب شده است تا این روغن در زمره یکی از بهترین لیپیدهای مورد مصرف در محصولات آرایشی بهداشتی قرار بگیرد و نتایج بسیار ثمر بخشی

پروانه بهداشت: 1258289263471164داشته.باشد.

مشخصات فنی کالا
نوع شامپو
مورد استفاده آقایان
مبدا برند ایرانی
بسته بندی بطری پلاستیکی
مناسب برای بدن