Sorry - this product is no longer available

شامپو ضد شوره ونرم کننده حاوی روغن زیتون 354 میلی لیتری EAD

تولیدکننده: EAD
12,900 تومان

روغن زیتون بدلیل مواد مغذی و ویتامین هایی که در خود دارد می تواند به سلامت، شادابی و زیبایی موها کمک شایانی انجام دهد. این روغن باعث شده تا نرمی و لطافت به موها باز گشته و آنها را تقویت کند.

یکی از دلایل ریزش موی سر، آلودگی های محیطی و التهاباتی است که در پوست ایجاد می شود که با استفاده از روغن زیتون و یا شامپوهای حاوی روغن زیتون می توان با آلودگی ها مقابله کرده و به دفع سموم پرداخت و درنتیجه از ریزش موی سر نیز جلوگیری می شود. مواد آنتی اکسیدانی مانند ویتامین E موجود در این روغن از ایجاد رادیکال های آزاد و فرآیند اکسیداسیون در سلول های پوستی که منجر به ایجاد سلول های سرطانی و ایجاد سرطان های پوست می شوند جلوگیری و کمک می کند.

این ویتامین همچنین به حفظ انعطاف پذیری سلول های پوست و در نتیجه دیرتر ظاهر شدن عوارض پیری کمک شایانی می کند.

این شامپو حاوی روغن زیتون، ویتامین E، روغن سیلیکون و نرم کننده پلیمر طبیعی می باشد. کلیبمازول موجود در این شامپو که یک آنتی بیوتیک قوی به شمار می آید از ایجاد شوره های سر جلوگیری کرده و مانع از ایجاد خارش کف سر می شود.

اگر از شوره های سر خود رنج می‌برید با استفاده مداوم از این شامپو دیگر این نگرانی را نخواهید داشت و از ایجاد مجدد شوره نیز جلوگیری می کند. این محصول در بسته پروانه بهداشتک : 1326613371176724بندی 354 میلی لیتری آماده خدمت رسانی می باشد.

مشخصات فنی کالا
نوع شامپو
نوع ضد شوره
نوع نرم کننده / حالت دهنده
مورد استفاده بانوان / آقایان
مخصوص انواع مو
مبدا برند ایرانی