سوسیس گیاهی پاپریکا (فلفل دلمه) 300 گرمی نوپرو

تولیدکننده: نوپرو
7,810 تومان

سوسیس های گیاهی یکی از جدید ترین محصولات غذایی هستند که طرفداران زیادی را به خود جلب کرده اند. مواد تشکیل دهنده این محصول بیشتر غلات و سویا هستند که در آن علاوه بر این مواد، از طعم دهنده و چاشنی ها نیز استفاده شده است. در این محصول از افزودنی های غیر مجاز استفاده نشده است و از نظر طعم و رنگ با دیگر نمونه های گوشتی تفاوتی ندارد.

این سوسیس حاوی فلفل دلمه ای بصورت رنگی می باشد که خواص زیادی نیز دارد. تحقیقات بسیاری نشان داده است که برخی مواد موجود در فلفل دلمه ای موجب کاهش بروز زخم معده می شود.

فلفل دلمه ای داروی ضد سرطان است، از این ماده غذایی می توان در درمان سرطان و حتی پیشگیری از ابتلا به آن استفاده کرد. بطور کلی ترکیبات آنتی اکسیدانی و فیبرهای موجود در میوه ها و سبزیجاتی مانند فلفل دلمه ای نقش مهمی را در تامین سلامت هر فرد بازی می کنند. این ماده غذایی جزء سبزیجاتی است که حاوی بیشترین مقدار ویتامین C می باشند.

این سبزی سرشار از ویتامین های گروه B مانند تیامین و ریبوفلاوین است که ویتامین های موثر در تبدیل مواد غذایی به انرژی می باشند.

از ترکیبات این محصول می توان به موارد زیر اشاره کرد :

پروتئین های گیاهی بافت دار (گندم)، روغن مایع خوراکی، تخم مرغ، ادویه جات و ...

شرایط نگهداری :

انواع سوسیس ها را باید در مکانی سرد و خشک و به دور از تابش مستقیم نور آفتاب نگهداری کرد. بهترین مکان برای آن یخچال و بهترین شرایط برای نگهداری آن دمایی بین 4-2 درجه سانتی گراد است.

ارزش غذایی (در هر 55 گرم) :

انرژی : 99.66 کیلوکالری

قند : 0.77 گرم

چربی : 7.7 گرم

نمک : 0.47 گرم

اسیدهای چرب ترانس : 0.2 گرم