سوالات متداول

سوالات متداول

-           روکولند به کدام مناطق ارسال دارد؟

پاسخ: روکولند به تمام کشور ارسال دارد.

 

-           روش ارسال سفارشات به چه صورت می‌باشد؟

پاسخ: در شهر تهران و شهر کرج، ارسال سفارشات در روزهای کاری از ساعت 10 الی 23 و در روزهای تعطیل و جمعه، ارسال سفارشات از ساعت 10 الی 18 در بازه‌های 2 ساعته صورت می‌گیرد. برای شهرستان‌ها در تمام روزهای هفته، سفارشاتی که قبل از ساعت 12 ظهر ثبت شوند در همان روز و سفارشاتی که بعد از ساعت مذکور ثبت شوند در روز بعد تحویل پست خواهند گردید.

 

-           شرایط ارسال رایگان سبدهای خرید چیست؟

پاسخ: در شهر تهران و شهر کرج برای سفارش‌های بیش از 80.000 تومان ارسال رایگان و برای سفارشات کمتر از 80.000 تومان، 3.500 تومان هزینه‌ی حمل شامل می‌شود. در شهرستان‌ها، برای سفارش‌های کمتر از 200.000 تومان مبلغ 10.000 تومان هزینه حمل و ارسال و همچنین برای سفارش‌های بیش از  200.000 تومان ارسال رایگان در نظر گرفته شده است.

 

-           دوست دارم خرید کنم اما هنوز به خرید اینترنتی اطمینان ندارم ، آیا سایت واقعی است؟ واقعاً کالا برایم ارسال می‌شود؟ من فقط این سفارش را گذاشتم تا ببینم شما واقعی هستید یا نه؟

پاسخ: کار ما در روکولند فروش محصولات سوپرمارکتی‌ست، تیم ما از تجربه بالایی در زمینه پخش و فروش مواد‌غذایی در سراسر ایران برخوردار است. شما بعد از نهایی کردن سفارش هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید و هنگام تحویل سفارش در محل دلخواه‌تان پس از بررسی هزینه سفارش از شما دریافت می شود.

 

-           حداقل میزان سفارش در روکولند چقدر است؟

پاسخ: حداقل میزان سفارش بسته به دلخواه شما می‌باشد. (در تهران برای سفارش‌های بیش از 80.000 تومان ارسال رایگان و برای سفارشات کمتر از 80.000 تومان، 3.500 تومان هزینه‌ی حمل شامل می‌شود. در شهرستان‌ها و مراکز استان برای سفارش‌های کمتر از 200.000 تومان مبلغ 10.000 تومان هزینه حمل و ارسال و همچنین برای سفارش‌های بیش از  200.000 تومان ارسال رایگان در نظر گرفته شده است.)

 

-           چه زمانی می‌توانم سفارش خود را ثبت کنم؟

پاسخ: شما در 24 ساعت شبانه‌روز و 7 روز هفته می‌توانید سفارش خود را ثبت نمایید. ارسال در بازه‌های زمانی که شما هنگام ثبت سفارش انتخاب خواهید کرد صورت می‌گیرد.

 

-           از وضعیت سفارشی که ثبت کردم چگونه می‌توانم مطلع شوم؟

پاسخ: روکولند از طریق شماره 300068630049 با ارسال پیامک (اس ام اس) و ارسال ایمیل وضعیت سفارش شما را به اطلاعتان می‌رساند. همچنین می‌توانید از بخش «حساب کاربری من» در نوار پایینی سایت، وارد بخش سفارش‌های خود شوید و وضعیت سفارش را مشاهده نمایید. در صورت لزوم هم می‌توانید از طریق تماس با واحد امور مشتریان روکولند (72309000-021) اطلاعات تکمیلی را دریافت نمایید.

 

-           بعد از نهایی شدن سفارش، با من تماس نگرفتند یعنی سفارش من ثبت نشده است؟

پاسخ: خیر، تلاش ما در روکولند حذف تماس‌های غیر‌ضروری است، تنها در خرید اول برای تایید مشخصات کاربری شما تماس صورت می‌گیرد.

 

 -          بعد از ثبت سفارش باید با روکولند تماس بگیرم؟

پاسخ: خیر، بعد از ثبت سفارش به صورت خودکار برای شما پیامک ارسال خواهد شد و در صورت نیاز کارشناسان واحد امور مشتریان روکولند با شما تماس خواهند گرفت.

 

-           به تاریخ انقضاء محصولات توجه می‌شود؟ ممکن است تاریخ گذشته برایم ارسال شود؟

پاسخ: تلاش ما در روکولند بر این است که کالاهایی چون شیر، ماست، گوشت، مرغ و ... که از حساسیت ویژه‌ای برخوردار است با تاریخ روز ارسال شود و الباقی محصولات هم باید نیمی به زمان انقضاء آنها مانده باشد تا ارسال شوند. در صورت ارسال کالایی با تاریخ گذشته شما حق دارید با واحد امور مشتریان روکولند تماس بگیرید و تقاضای تعویض کالا را داشته باشید.

 

-           تاریخ تولید مرغ و گوشت به چه صورت است؟

پاسخ: تاریخ تولید محصولات ارسالی، همان روز ارسال و یا نهایتا روز قبل از آن (تولید بعد از ظهر روز قبل) می باشد.

 

-           جمعه ها و روزهای تعطیل هم ارسال دارید؟

پاسخ: بله ، در شهر تهران و شهر کرج روکولند در روزهای عادی از 10 صبح الی 11 شب و جمعه‌ها و روزهای تعطیل از 10 صبح الی 6 عصر ارسال دارد. همچنین برای ارسال به شهرستان‌ها در جمعه و روزهای تعطیل، روند ارسال مانند روزهای دیگر می‌باشد.

 

-           اگر کالایی مشکل داشت، تاریخ نداشت و یا خراب بود چه کاری انجام دهم؟

پاسخ: یکی از شعار‌های ما در روکولند گارانتی بازگشت کالاست. در صورتی که با مشکلی مواجه شدید با واحد امور مشتریان تماس بگیرید تا همکاران ما شما را راهنمایی کنند.

 

 -          آیا ممکن است توزیع کننده همراه خود دستگاه کارتخوان (POS)بیاورد؟

پاسخ: بله، دستگاه کارتخوان (POS) همیشه همراه توزیع کننده‌های روکولند در شهر تهران و شهر کرج خواهد بود. به زودی امکان ارسال دستگاه کارتخوان برای شهرستان‌‌ها فراهم خواهد شد.

 

 

 -          آیا قیمت‌ها بیشتر از مبلغ درج شده بر روی کالاست و هزینه‌ی ارسال را به آن اضافه می‌کنید؟

پاسخ: خیر، قیمت‌ها در روکولند همان قیمت درج شده بر روی کالاست. و حتی به صورت روزانه کالاهایی شامل تخفیف نیز می‌شوند.در شهر تهران و شهر کرج برای سفارش‌های بیش از 80.000 تومان ارسال رایگان و برای سفارشات کمتر از 80.000 تومان، 3.500 تومان هزینه‌ی حمل شامل می‌شود. در شهرستان‌ها برای سفارش‌های کمتر از 200.000 تومان مبلغ 10.000 تومان هزینه حمل و ارسال و همچنین برای سفارش‌های بیش از  200.000 تومان ارسال رایگان در نظر گرفته شده است.

 

-          آیا روکولند در سایر شهرها شعبه دارد؟

پاسخ: ما هیچ‌گونه نمایندگی و یا شعبه‌ای در بقیه شهرها نداریم و سفارش‌ها برای شهرستان‌ها و مراکز استان از تهران ارسال می‌شوند.

 

-           استفاده از کارت تخفیف و هدیه روکولند به چه صورت است و از کجا می توانم آن را تهیه کنم؟

پاسخ: کارت‌های تخفیف و هدیه‌ روکولند دارای کدی‌ست که با درج آن در کادر مربوطه، مبلغ کارت از فاکتور کسر می‌گردد. این کارت‌ها به صورت هدیه و در شرایط ویژه به مشتریان از روش‌های مختلف اهدا می‌شود.

 

-           کالای مورد نظرم را در سایت پیدا نکردم می توانید راهنمایی‌ام کنید؟

پاسخ: نوار جستجو اولین راه برای پیدا کردن کالای مورد نظرتان است. با تایپ کالای مورد نظر در نوار جستجو می‌توانید آن را پیدا کنید. شیوه دیگر منوی اصلی سایت است. برای مثال شیر را در قسمت لبنیات می‌توانید ببینید.

بنر‌ها و تصاویری که زیر منو آمده است نیز راهی‌ست برای دسترسی آسان شما به کالاها و با کلیک بر روی آن وارد صفحه کالای مربوطه می‌شوید.

 

 -          آیا روکولند فروش ویژه و یا اجناس تخفیف خورده دارد؟

پاسخ: بله، در صفحه اول سایت هر روز گروهی جدید از کالاها وارد فروش ویژه می‌شوند.همچنین می‌توانید فروش ویژه و یا تخفیف‌های دوره‌ای را از طریق شبکه‌های اجتماعی روکولند دنبال کرده و یا از طریق ایمیل و پیامک (اس ام اس) دریافت کنید.

 

-           آیا فاکتور ارسال می‌کنید؟

پاسخ: بله، برای تمام سفارشات همراه با کالا فاکتور ارسال می‌شود.

 

-           آیا می‏‌توانم سفارش خود را در روز و ساعت معینی تحویل بگیرم؟

پاسخ: بله، شما می‌توانید روز و ساعت ارسال کالا را خودتان انتخاب نمایید. (کاربران در شهر تهران و شهر کرج می‌توانند روز و ساعت تحویل سفارش خود را تعیین کنند. در شهرستان‌ها بنا به زمان ثبت سفارش، بین 24 تا 48 ساعت، تحویل سفارش متغیر خواهد بود.)