روغن کنجد بدون بو مخصوص پخت و پز 1350 میلی لیتری سمن

تولیدکننده: سمن
49,200 تومان

بعضی از روغن‌ها هستند که می¬تونید با استفاده از اون¬ها یک دست‌پخت معمولی رو به یک دست‌پخت عالی تبدیل کنید. یکی از این روغن‌ها روغن کنجد بدون بو مخصوص پخت‌وپز 1350 میلی‌لیتری سمن هستش که شما می‌تونید با خرید این روغن از سوپرمارکت آنلاین روکولند و استفاده از این روغن توی غذاهای مختلفتون، این راز بزرگ رو کشف کنید.
روغن کنجد در بین انواع روغن¬های خوراکی به ملکۀ روغن‌ها معروفه و این به¬خاطر عواملی مثل کیفیت و ارزش غذایی بالای این نوع روغنه. روغن کنجد بیشترین ماندگاری رو در بین بقیه روغن‌ها داره و این یکی از امتیازات بزرگ این روغن نسبت به سایر روغن‌هاست.
محققان و کارشناسان تغذیه طی تحقیقاتی که روی روغن کنجد انجام دادند، به این نتیجه رسیدند که این روغن کلسترول بد خون رو کاهش و کلسترول خوب خون رو افزایش می‌ده و همچنین برای کسانی که فشار خون بالایی دارند، خیلی مفیده؛ چون به میزان قابل توجهی فشار خون رو پایین می‌آورد. خواص دیگه‌ای که محققان برای روغن کنجد ذکر کردند، جلوگیری از سرطان سینه و دستگاه گوارش و همچنین جلوگیری از حمله‌های قلبی و آلزایمر رو می¬شه ذکر کرد.
روان‌شناسان حتی به تأثیر روغن کنجد در روحیۀ افراد هم پی بردند. اون‌ها معتقدند که مصرف روغن کنجد مانع از بروز اختلالات عصبی می‌شه و همچنین این روغن رو به‌عنوان یک مادۀ نشاط‌آور قوی و هوشیار کننده معرفی کردند.
روغن کنجد سمن هیچ بویی نداره و برای کسانی که نسبت به بوی روغن حساسیت دارند خیلی مناسبه. این روغن مخصوص پخت‌وپز تولید شده و در شیشه‌‌های 1350 میلی‌لیتری قفسه¬های سوپرمارکت آنلاین روکولند رو مزین کرده. این فروشگاه این امکان رو برای شما فراهم کرده که بدون صرف وقت و انرژی تنها فقط با چند کلیک ساده، نیازهای روزانۀ خودتون رو با قیمت مناسب سفارش بدید و درب منزل تحویل بگیرید.

مشخصات فنی کالا
نوع روغن مایع
نوع کنجد
حجم / وزن بیش از 1000 گرم / میلی لیتر
مبدا برند ایرانی
بسته بندی بطری پلاستیکی
مناسب برای پخت و پز