روغن نیمه جامد بدون ترانس حاوی امگا3 و کانولا 900 گرمی لادن

تولیدکننده: لادن
7,300 تومان

روغن‌های نیمه جامد در واقع ترکیبی از روغن‌های جامد و مایع هستند که در دمای پایین، بخشی از آن‌‌ها جامد می‌شود و در دمای بالا بخشی به مایع تبدیل می‌شود. روغن‌های خوراكی بخش مهمی از آشپزی و در نتیجه زندگی ما را تشكیل می‌دهند. روغن جامد را می‌توان برای مدت طولانی نگهداری کرد. در تهیۀ برخی شیرینی‌ها حتماً از روغن جامد استفاده می‌شود. در برخی از فراورده‌های غذایی از جمله بیسکوییت، شکلات، بستنی و... نیز روغن به فرم جامد کاربرد دارد.
روغن کانولا یک روغن سبک و زرد رنگ است که بدون طعم است. کانولا با گیاهان دارویی و ادویه‌جات ترکیب می‌شود و به آن‌ها اجازه می‌دهد تا در طعم کانولا غالب شوند. به عنوان یک روغن و چربی، روغن کانولا انرژی زیادی دارد. ۱۰۰ گرم از روغن کانولا ۸۸۴ کالری انرژی دارد، اما نسبت اسیدهای چرب غیراشباع به اسیدهای چرب اشباع، این محصول را یک روغن سالم برای مصرف تبدیل کرده است.
این محصول یک روغن آشپزی با نقطه دود بالا در حدود ۴۵۰ درجۀ فارنهایت است که با ترکیب روغن نیمه جامد و کانولا به وجود آمده است. این ویژگی، امکان افزایش دمای روغن را به هنگام سرخ کردن مواد غذایی به ما می‌دهد. کانولا خود به تنهایی یکی از بهترین روغن‌ها به‌عنوان سس سالاد، مارگارین، کیک پزی و ساخت خامه است که این ویژگی در این محصول دوچندان شده است.
کانولا مزایای سلامتی منحصر به فرد خود را دارد که بیش از هر روغن گیاهی دیگری است و به عنوان یکی از سالم‌ترین روغن‌ها در کنار روغن زیتون قرار می‌گیرد. مشابه روغن زیتون، روغن کانولا نیز چربی‌های اشباع کمی دارد. کانولا اسید چرب ضروری امگا ۶ و امگا ۳ را با نسبت ۲:۱ دارد که آن را به عنوان سالم‌ترین روغن آشپزی معرفی کرده است. روکولند با ارائۀ این محصول، خواستار رضایت شما مشتریان عزیز است تا بتوانید کالای مورد نظر خود را سریع و آسان تهیه کنید.