کالا موجود نمی باشد

روغن مخصوص سرخ کردنی 810 میلی لیتری اویلا

تولیدکننده: اویلا
7,200 تومان

یکی از دغدغه¬های بزرگ مادران و خانم¬های خونه¬دار دربارۀ انواع روغن، سالم بودن و بدون پالم بودن روغنه و به¬واسطۀ تبلیغات واهی مختلف چندین نوع روغن رو ممکنه امتحان کنند و هنوز به نتیجه و انتخاب درستی نرسند. ما قصد داریم شما رو از سردرگمی و نگرانی دربیاریم و همگام با شما در مسیر سلامت تغذیه، دغدغه¬های مشترک داشته باشیم و محصولاتی سالم و مفید رو به شما معرفی و عرضه کنیم. روغن مایع اویلا یک روغن مخصوص سرخ کردنی و باکیفیت و شفاف و بدون پالمه که غذاهای سرخ کردنی شما رو ترد و خوش¬طعم¬تر می¬کنه.
معمولاً روغن¬های مخصوص سرخ کردنی نقطه دود بالاتری نسبت به روغن¬های مخصوص پخت وپز دارند و از خطر و زیان ناشی از دود و ترکیبات شیمیایی مضر که در اثر دود کردن روغن ایجاد می¬شه دورترند. روغن سرخ کردنی اویلا مقدار زیادی از امگا3 و امگا6 و امگا9 رو در خودش داره که در دستۀ اسیدهای چرب ضروری بدن طبقه¬بندی می¬شوند. روغن اویلا تغییر رنگ نمی¬ده و کیفیت اولیه خودش رو در حین سرخ شدن حفظ می¬کنه. یکی از نگرانی¬های خانم¬های کدبانو، کف کردن روغنه. در استفاده از روغن بدون پالم اویلا باید خیالتون راحت باشه، این روغن تحت هیچ شرایطی کف نمی¬کنه و این یکی از مزیت¬های مهم روغن سرخ کردنی اویلاست.
روغن مایع سرخ کردنی اویلا بهترین و منطقی¬ترین نوع بسته¬بندی رو داره تا شما شاهد شفافیت و زلالی این روغن باشید. ضمن این‌که بطری¬ این محصول طوری طراحی شده که به عنوان یک محافظ قوی در برابر اشعه¬های آسیب¬زا عمل می¬کنه تا کیفیت روغن در طولانی مدت حفظ بشه.
روغن مخصوص سرخ کردنی 810 میلی‎لیتری اویلا مثل سایر محصولات سوپرمارکت آنلاین روکولند قیمت مناسبی داره و در مقایسه با بازار منصفانه¬تر عرضه می¬شه. خرید اینترنتی روغن سرخ کردنی اویلا باعث می¬شه که وقت ارزشمندتون رو صرف کارهای مهم¬تر روزمره کنید و با چند کلیک، سبد خریدتون رو درب منزل تحویل بگیرید.

مشخصات فنی کالا
نوع روغن مایع
حجم / وزن 300 الی 1000 گرم / میلی لیتر
مبدا برند ایرانی
بسته بندی بطری پلاستیکی
مناسب برای سرخ کردنی