روغن مخصوص سرخ کردنی 1/5 لیتری بهار

تولیدکننده: بهار
9,050 تومان

روغن بهعنوان یکی از پرمصرفترین مواد غذایی در سرتاسر جهان جایگاه ویژهای توی آشپزخونهها داره. خانوادهها همواره دربارۀ انتخاب یک روغن سالم و بیضرر نگرانی دارند، بهخصوص در خانوادههایی که کودکان در حال رشد و آسیبپذیرتر داشته باشند این نگرانی دوچندان بیشتر میشه. سوپرمارکت آنلاین روکولند قصد داره به این نگرانیها خاتمه بده و یک روغن باکیفیت رو به شما معرفی کنه. روغن 5/1 لیتری بهار یک روغن مخصوص سرخ کردنیه و در حوزۀ بهداشت و سلامت یک روغن استاندارد محسوب میشه.
روغن مایع بهار با استفاده از تجهیزات و تکنولوژی روز دنیا تهیه شده و سطح کیفی غذای شما رو بالاتر میبره و غذاهای سرخ کردنی شما رو طلایی میکنه. روغن وقتی روی حرارت زیادی قرار میگیره و اصطلاحاً به نقطه دود میرسه، تمام خواص خودش رو از دست میده و سموم خطرناکی رو تولید میکنه که فوقالعاده برای انسان مضرند، اما دربارۀ روغن مخصوص سرخ کردنی بهار این نگرانی وجود نداره، چون نقطه دود بالایی داره و در برابر حرارت زیاد دارای مقاومت زیادیه.
روغن سرخ کردنی بهار آنتی‌اکسیدان زیادی داره و غذاهاتون رو سبکتر و لذیذتر میکنه. یکی دیگه از ویژگی‌های این روغن اینه که به هیچ عنوان کف نمیکنه و تغییری منفی در غذاهاتون ایجاد نخواهد شد و شما رو تبدیل به یک سرآشپز حرفهای خوشسلیقه میکنه.
روغن مخصوص سرخ‌کردنی بهار مقدار زیادی ویتامین B داره و فیبر غذایی این روغن بالاست، سطح کلسترول بد خون رو کاهش میده و میزان کلسترول خوب خون رو افزایش میده؛ در نتیجه تأثیر مثبتی روی فشار خون می‌ذاره.
روغن مخصوص سرخ کردنی 5/1 لیتری بهار رو با قیمت بسیار مناسب از سوپرمارکت آنلاین روکولند خریداری کنید. شما میتونید تنوع گسترده فروشگاه ما رو در عرضۀ انواع روغن ببینید و انتخاب درستی برای تضمین سلامت تغذیۀ خودتون داشته باشید. با استفاده از خرید اینترنتی روغن بهار میتونید توی وقت و انرژیتون و از همه مهمتر در هزینههاتون صرفهجویی کنید.

مشخصات فنی کالا
نوع روغن مایع
حجم / وزن بیش از 1000 گرم / میلی لیتر
مبدا برند ایرانی
بسته بندی بطری پلاستیکی
مناسب برای سرخ کردنی