کالا موجود نمی باشد

روغن مایع آفتابگردان مخصوص پخت و پز و سالاد 2 لیتری اویلا

تولیدکننده: اویلا
11,500 تومان

یکی از هنرهای هر کدبانو و سرآشپز شناخت انواع روغن‌ها و استفادۀ به‌جا و صحیح از اون‌هاست. روغن مخصوص سرخ کردنی، چون توانایی تحمل حرارت بالایی رو داره، برای سرخ کردن مناسبه و بعضی از متخصص‌ها اعتقاد دارند که تا دو یا سه بار البته با فاصله‌های کمتر از بیست و چهار ساعت می‌تونید از این روغن‌ها استفاده کنید.
برای همین، اولین توصیه‌ای که کارشناس‌ها دارند اینه که از روغن مخصوص پخت وپز به هیچ‌وجه برای سرخ کردن استفاده نکنید. چون در زمان سرخ کردن و مواجهه با حرارت بالا می‌سوزه و ترکیبات سرطان‌زا تولید می‌کنه؛ اما به این نکته توجه داشته باشید که برای طبخ غذا این امکان رو دارید که از هر نوع روغن خوراکی استفاده کنید.
فرآیند تولید روغن نباتی در کشورهای مختلف با توجه به تراکم انواع گیاهان اون منطقه شکل می‌گیره و در کشور ما به دلیل وفور مزارع آفتابگردان، از همین گیاه برای تولید روغن استفاده می‌شه. نکته جالب این که تولید روغن از این گیاهان باعث می‌شه تا فواید و خواص اون گیاه به روغن هم منتقل بشه.
روغن مایع آفتابگردان مخصوص پخت وپز و سالاد اویلا که توسط روکولند عرضه می‌شه در بسته‌های 2 لیتری آماده شده و نمونه‌ای از انواع روغن‌هایی به شمار می‌آید که در این سوپرمارکت آنلاین وجود دارند.
نکتۀ قابل توجه دربارۀ این روغن اینه که نسبت به روغن‌های دیگه اسید پالمتیک کمتری داره و تأمین‌کنندۀ اسیدهای چرب مورد نیاز بدن هست که برای نمونه می‌شه از اسید لینولینگ اسم برد.
خرید روغن مایع آفتابگردان مخصوص پخت وپز و سالاد رو با روکولند تجربه کنید. طی فرآیند خرید این امکان برای شما مهیا شده تا به سادگی بتونید محصولات مختلف رو با همدیگه مقایسه کنید و مناسب‌ترین گزینه از نظر کیفیت و قیمت رو انتخاب کنید؛ این یعنی یک خرید موفق و رضایت بخش.

ارزش غذایی (در هر 100 گرم) :

انرژی : 884 کیلوکالری

چربی اشباع شده : 13 گرم

چربی تک اشباع نشده : 46 گرم

چربی چند اشباع نشده : 36 گرم

کلسترول : 0 گرم

سدیم : 0 گرم

مشخصات فنی کالا
نوع روغن مایع
نوع آفتابگردان
حجم / وزن بیش از 1000 گرم / میلی لیتر
مبدا برند ایرانی
بسته بندی بطری پلاستیکی
مناسب برای پخت و پز/سالاد