کالا موجود نمی باشد

روغن مایع آفتابگردان بدون کلسترول 1620 میلی لیتری طلایی لادن

تولیدکننده: لادن
10,650 تومان

روغن آفتابگردان از نظر ترکیبات شبیه روغن زیتون بوده و یکی از تأمین‌کننده‌های ویتامین E بدن است.
طبق نظر متخصصان تغذیه، روغن استخراج شده از دانه‌های آفتابگردان یکی از غنی‌ترین روغن‌های گیاهی‌ست که بخش عمدۀ آن را تری‌گریسیلین‌‌ها (۹۸ تا ۹۹ درصد) و بخش کوچکی از آن را فسفولیپیدها، توکوفرول‌ها و استرول‌ها تشکیل می‌دهند؛ میزان اسید پالمتیک در این روغن کم است. این روغن همانند دانههای آفتابگردان حاوی انواع ویتامین‌ها، املاح و مواد معدنی موردنیاز بدن انسان است.
توصیه می‌شود از داغ کردن زیاد روغن آفتابگردان پرهیز شود، بهترین نحوۀ مصرف روغن آفتابگردان در تهیۀ سالاد و پخت‌وپز با حرارت ملایم است.
با توجه به ویتامین‌های ویژه‌ای که در این روغن یافت می‌شود، روغن آفتابگردان تب‌بر و آرام‌بخش است و از این رو مصرف آن در پخت غذاها برای درمان سرماخوردگی مفید است.
در طب سنتی مصرف روغن آفتابگردان برای زنان یائسه توصیه می‌شود؛ از دیگر خواص آن در طب سنتی کمک به درمان بیماری یرقان (زردی) است.
تحقیقات ثابت کرده که روغن آفتابگردان حاوی مقادیر زیادی از ویتامینها به ویژه ویتامین E است، استفاده از این روغن برای سلامت پوست بسیار توصیه شده‌ است. اين روغن نسبت به ساير روغن‌ها به راحتي جذب پوست مي‌شود و در نتيجه پوست را عميقاً مرطوب نگه مي‌دارد و روي پوست لايه‌هاي چربي به جا نمي‌گذارد و منافذ پوست را مسدود نمی‌کند.
با تمام این اوصاف در صورتی‌که ترکیبات غیرمجازی به روغن‌ اضافه شود، این مواد سودمند می‌توانند به شدت خطرناک باشند، پس حتماً در تهیۀ روغن‌های گیاهی کارخانه‌ای به تاریخ تولید و انقضاء توجه کنید و محصول مصرفی خود را از برندهای نامی و قدیمی انتخاب نمایید.
لادن برندی مطرح و قدیمی در تولید روغن‌ در ایران است، محصولات این برند نامی در کشورهای همسایه نیز پرطرف‌دارند.
روکولند مفتخر است که مجموعه‌ای از برندهای نامی و مرغوب مواد غذایی را در کنار یکدیگر گردآورده است. در روکولند محصولات را با یکدیگر مقایسه کنید و مطلوب‌ترین محصول را خریداری نمایید.

مشخصات فنی کالا
نوع روغن مایع
نوع آفتابگردان
حجم / وزن بیش از 1000 گرم / میلی لیتر
مبدا برند ایرانی
بسته بندی بطری پلاستیکی
مناسب برای پخت و پز/سالاد