کالا موجود نمی باشد

روغن زیتون Extra virgin فرابکر 500 میلی لیتری OAB

تولیدکننده: OAB
51,000 تومان

شاید برایتان سؤال پیش بیاید که روغن زیتون فرابکر چیست و چه تفاوتی با روغن زیتون‌های دیگر دارد؟
روغنی که از میوۀ درخت زیتون به دست می‌آید، به نظر ساده می‌آید، اما انواع متعددی از روغن زیتون وجود دارد و تفاوت آن‌ها به‌خاطر زیتونی که از آن روغن می‌گیرند، نیست، بلکه روش استخراج روغن، نوع مواد افزودنی و سطح اولئیک اسید آزاد در این روغن ها اهمیت دارد.
روغن زیتون بر اساس اسیدیته و اولئیک اسید آزاد درجه‌بندی می‌شود. بر این اساس چند نوع روغن زیتون وجود دارد؛ روغن زیتون فرابکر، روغن زیتون بکر، روغن زیتون تصفیه شده، روغن زیتون تصفیه نشده و روغن زیتون معمولی. از میان تمام انواع روغن‌های زیتون، روغن زیتون فرابکر دارای بیشترین خواص برای سلامتی است.
میزان ویتامین‌های محلول در چربی در روغن زیتون فرابکر از سایر روغن‌های زیتون بیشتر است. این روغن همچنین دارای اسیدهای چرب ضروری است. روغن زیتون فرابکر به دلیل دارا بودن مقادیر فراوانی از اسیدهای چرب تک اشباع نشده، امگا 3، ویتامین K و ویتامین E باعث کاهش بیماری‎های قلبی عروقی می‌شود.
روغن زیتون فرابکر یا فوق بکر، روغن زیتونی تصفیه نشده است و با کیفیت‎ترین نوع روغن زیتون است. روش استخراج روغن زیتون فرا بکر به گونه‎ای است که طعم واقعی زیتون احساس می‎شود و ویتامین‌ها و مواد معدنی موجود در زیتون در این روغن به فراوانی موجود است. روغن زیتون فرابکر از سایر انواع روغن‌های زیتون، اولئیک اسید کمتری دارد. این روغن با مواد شیمیایی و فرآیندهای حرارتی تغییر نیافته است.
رنگ آن سبز طلایی است و عطر و طعم متفاوتی دارد. پایان طعم آن به تندی ملایمی ختم می‌شود. پیشنهاد سرآشپزهای بزرگ، این نوع روغن برای تهیۀ سس‌ها و غذاهای سرد است. شما می‌توانید با این روغن زیتون سالاد‌های لذیذ همچون سزار را با طعم ایده‌ال آن در خانه تجربه کنید. روکولند به شما کمک می‌کند تا سریع با قیمتی مناسب این محصول را داشته ‌باشید و از آن لذت ببرید.

مشخصات فنی کالا
نوع روغن مایع
نوع زیتون
حجم / وزن 300 الی 1000 گرم / میلی لیتر
مبدا برند خارجی
بسته بندی شیشه
مناسب برای پخت و پز/سالاد