کالا موجود نمی باشد

روغن زیتون با بو ممتاز فرابکر 750 میلی لیتری Carbonell

تولیدکننده: Carbonell
86,000 تومان

در واقع چهار نوع روغن زیتون داریم که یکی از آن‌ها روغن زیتون «فوق بکر» با عطر و طعم میوۀ زیتون و جزو ماندگارترین روغن‌هاست. به گفتۀ کارشناسان تغذیه روغن زیتون بکر در مقایسه با دیگر روغن‌ها برای استحصال نیاز به روش‌های شیمیایی نداشته و قابل هضم‌تر است.
از اولین مرحله پرس‌کردن زیتون پس از برداشت محصول به دست می‌آید. این نوع روغن زیتون شفاف است و طعمی قوی دارد. دربارۀ سایر روغن‌ها، حرارت 40% خواص روغن را از بین می‌برد، درحالی‎که دربارۀ روغن زیتون بکر، به‌خاطر حذف حرارت در مراحل تهیۀ این روغن، خواص به‌صورت تمام و کمال حفظ می‌شوند.
هر چه روغن زیتون و کنجد مرغوب‌تر باشند، بوی زیتون و کنجد آن بیشتر است. از این روغن مرغوب در غذاهای بدون نیاز به حرارت مثل انواع سالادها استفاده کنید و عطر دل‌انگیز زیتون را به آن‌ها اضافه کنید.
همچنین دربارۀ این روغن باید بدانید که اکسیژن و نور ارزش غذایی روغن‌ها را پایین می‌آورند، از این رو بهتر است روغن زیتون در یخچال، دور از حرارت گاز و در ظرف دربسته نگهداری شود.
این روغن اعجاب‌آمیز، علاوه بر خواص خوراکی، خواص آرایشی نیز دارد. شما می‌توانید برای پاک کردن آرایش از آن بهره بگیرید و یا روغن زیتون را با شکر سفید و لیموترش تازه مخلوط کنید و از آن به‌عنوان ماسک‌ لایه‌بردار استفاده کنید. روغن زیتون طبیعی سرشار از آنتی‌اکسیدان است، علاوه بر خواص ضدسرطان،‌ نشانه‌های پیری را در پوست به تأخیر می‌اندازد.
از روغن زیتون می‌توانید برای پوست‌های حساس، چرب، خشک و آکنه‌دار نیز استفاده کنید.
روغن زیتون با بو ممتاز فرابکر Carbonell در اندازۀ 750 میلی‌لیتری در فروشگاه اینترنتی روکولند موجود است.
با انتخاب محصولات درجه یک از فروشگاه روکولند زندگی سالم را به خود و اطرافیانتان هدیه دهید.

شرایط نگهداری:

این روغن نسبت به نور و گرما حساس است و مکان نگهداری آن باید سرد و تاریک باشد. از قرار دادن این روغن در کنار گاز نیز خوداری شود.

ارزش غذایی (در هر 100 گرم):

انرژی:884 کیلو کالری

کلسترول:0 گرم

سدیم:2 میلی گرم

اسید های چرب ترانس : 0 گرم

مشخصات فنی کالا
نوع روغن مایع
نوع زیتون
حجم / وزن 300 الی 1000 گرم / میلی لیتر
مبدا برند خارجی
بسته بندی شیشه
مناسب برای پخت و پز/سالاد