روغن زیتون با بو ممتاز فرابکر 500 میلی لیتری Carbonell

تولیدکننده: Carbonell
60,000 تومان

یکی از پرخاصیت ترین میوه ها و نعمت های خداوندی زیتونه که ویژگی های منحصربه¬فرد و ارزش غذایی فوق العاده بالایی داره. بدون شک روغن حاصل از این میوه میتونه برنامه و رژیم غذاییتون رو به سطح بالایی از کیفیت تغذیه برسونه. روغنهای زیتون انواع مختلفی دارند و امروز قصد داریم بهترین نوع از روغنهای زیتون رو به شما معرفی کنیم.
روغن زیتون با بو ممتاز فرابکر 500 میلی‌لیتری Carbonell پرخاصیت‌ترین نوع روغن زیتون محسوب میشه و در مقایسه با سایر انواع روغن زیتون وجه اشتراک بیشتری با زیتون واقعی داره. بههمین خاطر در طب سنتی این روغن رو برای افراد مختلف تجویز میکنند و گاهی استفاده از این روغن بهصورت موضعی توصیه میشه.
روغن زیتون فرابکر بهخاطر تلخی ملایمی که داره میتونه طعم خاصی به غذاهاتون بده. این روغن بوی مطبوع میوۀ زیتون رو داره و برای استفاده در سالاد خیلی مناسب و اشتهاآوره. روغن زیتون فرابکر خواص شگفتانگیزی داره و بهعنوان یک داروی قوی برای تنظیم فشار خون و بهبود عملکرد قلب مورد استفاده قرار میگیره. این روغن بهطرز عجیبی هم برای فشار خون بالا و هم برای فشار خون پایین تجویز میشه و فشار خون رو در حالت متوازن نگه می‌داره.
به گفتۀ متخصصان تغذیه، روغن زیتون فرابکر مثل یک مسکن قوی عمل میکنه و دردهای عضلانی و درد استخوان رو با سرعت بیشتری درمان میکنه. این متخصصان نتایج جالبی رو دربارۀ این روغن کشف کردند و اون رو بهعنوان یک راهحل مناسب برای درمان خروپف معرفی کردند. از شگفتیهای این روغن میشه درمان درد ناشی از عفونت کلیه¬ها رو نام برد. 
خرید اینترنتی روغن زیتون ممتاز فرابکر 500 میلی‎لیتری کاربونل باتوجه به خواص غذایی و درمانی زیادی که این روغن داره، خیلی مقرون بهصرفهست و با هزینۀ خیلی کمی میتونید به‌صورت آنلاین این روغن رو به سبد خریدتون اضافه کنید و سبد رو در کوتاه‌ترین زمان ممکن در محل خودتون تحویل بگیرید.
 

 

مشخصات فنی کالا
نوع روغن مایع
نوع زیتون
حجم / وزن 300 الی 1000 گرم / میلی لیتر
مبدا برند خارجی
بسته بندی بطری پلاستیکی
مناسب برای پخت و پز/سالاد