کالا موجود نمی باشد

روغن زیتون مخصوص سرخ کردنی 750 میلی لیتری Carbonell

تولیدکننده: Carbonell
94,000 تومان

روغن زیتون یکی از مناسب¬ترین و مفیدترین روغن¬های خوراکی موجود در بازاره که خواص و ارزش¬های غذایی زیادی داره و در مقایسه با انواع روغن¬های دیگه، برای خانواده‌هایی که به سلامت خودشون اهمیت می¬دهند، بهترین گزینه¬ست. روغن زیتون انواع مختلفی داره که هر کدوم مصرف خاص خودشو داره. روغنی که امروز سوپرمارکت آنلاین روکولند به شما معرفی می¬کنه، روغن زیتون کاربونل است که مخصوص سرخ‌کردنی تولید شده.
روغن زیتون مخصوص سرخ‌کردنی در بین انواع روغن¬های مخصوص سرخ‌کردنی سالم¬ترین نوع روغنه. روغن¬های مختلف سرخ‌کردنی در حین عمل سرخ‌کردن مقداری مادۀ آلدهید تولید می¬کنند که مضراتی برای بدن انسان داره؛ اما روغن زیتون مخصوص سرخ‌کردنی در بین روغن¬ها کمترین میزان آلدهید رو تولید می¬کنه و دلیلش اینه که روغن زیتون قابلیت واکنش شیمیایی کمتری نسبت به بقیۀ روغن¬ها داره و در نتیجه سالم¬ترین روغن سرخ‌کردنی محسوب می¬شه.
روغن زیتون خوش¬طعم¬ترین روغن برای انواع سالاده و با استفاده از این روغن می¬تونید سالادهاتون رو در سطح سرآشپزهای حرفه¬ای خوشمزه کنید و اعضای خانواده رو سرسفره به وجد بیارید. روغن زیتون مخصوص سرخ‌کردنی طعم خاصی به غذاهای سرخ‌شده می¬ده، به¬طوری که انگار اسانسی از طعم زیتون رو به غذا پاشیده باشید، طعم و بوی خاصی از زیتون به غذا داده می-شه.
محققان عرصۀ تغذیه معتقدند که روغن زیتون خواص درمانی زیادی داره و رگ¬های بدن رو تقویت می¬کنه. تحقیقات نشون داده که این روغن کلسترول بد خون رو کاهش و کلسترول خوب خون رو افزایش می¬ده و برای تنظیم جریان خون در بدن خیلی مفیده و درنتیجه برای کسانی که فشارخون بالایی دارند، کاهش فشار خون رو در پی داره.
روغن زیتون مخصوص سرخ‌کردنی Carbonell در بطری¬های شیشه¬ای و با حجم 750 میلی‎لیتر عرضه می¬شه. شما می¬تونید با استفاده از امکان خرید اینترنتی روغن زیتون، این محصول رو با قیمت بسیار مناسبی از سوپرمارکت آنلاین روکولند خریداری کنید.

مشخصات فنی کالا
نوع روغن مایع
نوع زیتون
حجم / وزن 300 الی 1000 گرم / میلی لیتر
مبدا برند خارجی
بسته بندی بطری پلاستیکی
مناسب برای سرخ کردنی