Sorry - this product is no longer available

روغن زیتون با بو فرابکر1 لیتری OLITALIA

تولیدکننده: Olitalia
57,000 تومان

روغن زیتون دارای اسیدهای چرب غیر اشباع و آنتی اکسیدان است که باعث طول عمر و کاهش بیماری های مرتبط با مصرف روغن های اشباع می شود که این روغن مانع آسیب رساندن رادیکال های آزاد حاصل از چربی ها و روغن ها به سیستم قلبی عروقی می شود.

روغن زیتون با جلوگیری از رسوب پلاک ها در جدار شریان ها مانع از تنگ شدن شریان ها و در نتیجه ابتلا به بیماری های قلبی عروقی می شود.

روغن زیتون دارای آنتی اکسیدان هایی مانند پلی فنول ها و فلاوونوئید ها می باشد که این آنتی اکسیدان ها باعث کاهش پراکسیداسیون چربی ها در بدن و در نتیجه کاهش استرس می شوند. به دنبال آن، بدن از صدمه رادیکال های آزاد حفظ می شود و بدین طریق خطر ابتلا به انواع سرطان، مخصوصا سرطان های پوست و روده کاهش می یابد.

روغن زیتون به دلیل مواد مغذی و ویتامین هایی که در خود دارد می تواند به سلامت، شادابی و زیبایی موها کمک شایانی انجام دهد. این روغن باعث شده تا نرمی و لطافت به موها باز گشته و آن ها را تقویت کند.

شرایط نگهداری :

روغن زیتون به دلیل مغذی بودن در برابر شرایط نا مناسب بسیار حساس بوده و اگر به طور صحیح نگهداری نشوند به مرور زمان خواص خود را از دست خواهند داد. بهترین مکان برای نگهداری این روغن، به دور از تابش مستقیم آفتاب می باشد چرا که روغن زیتون در برابر نور بسیار حساس است.

ارزش غذایی (در هر 100 گرم) :

انرژی : 884 کیلوکالری

کلسترول : 0 گرم

سدیم : 2 میلی گرم

اسیدهای چرب ترانس : 0 گرم

مشخصات فنی کالا
نوع روغن مایع
نوع زیتون
حجم / وزن 300 الی 1000 گرم / میلی لیتر
مبدا برند خارجی
بسته بندی بطری پلاستیکی
مناسب برای پخت و پز/سالاد